Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » MIT CSINÁLJAK? Félek h belehal...

D.Đ kérdése:

MIT CSINÁLJAK? Félek h belehalhat:/

Figyelt kérdés
Van egy kutyám akit (nagyon könnyü tanitani de néha elég önfejű tud lenni szereti gergetni a madarakat az udvarban aki "megsérti" a birodalmát elkergeti...) és észrevettem h a bogarakat a szájával akarja elkapni és ugyanugy kergeti öket atól félek ha megcsipik vagy bekap egy méhet és a nyakát megcsipi és bedagad neki ://
2012. márc. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is elkapja méheket, de eddig nem volt neki semmi baja.
2012. márc. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jah értem hát tartottam tőőle h lesz mert ugye a méhcsipéstől bedagad és ha a torokba akkor pedig elzárhatja a légutakat a nagy dagadás :// dee ha te azt mondod h nálatok nem volt gond attól azért kicsit megnyugodtam
2012. márc. 28. 17:28
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám kifejezetten vadászott a darazsakra. Úgy kapta el őket, hogy egyből rájuk harapott. Persze nagy ritkán lehet belőle baj, de nem nagyon sikerült leszoktatni róla.
2012. márc. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az én kutyám is nagy méhecske vadász, ha meglát egyet a levegőbe már fut utána és elakarja kapni, ha elkapja a kutyám a méhecskék az leesik a kutyámra 3x rá lép és utána meg megeszik.:))) És még eddig volt semmi baja. 6éves Magyar agár.
2012. márc. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

ma 17:47 vagyok!

Az én kutyám is nagy méhecske vadász, ha meglát egyet a levegőbe már fut utána és elakarja kapni, ha elkapja a kutyám a méhecskét az leesik a földre a kutyám 3x rá lép és utána meg megeszi.:))) És még eddig volt semmi baja. 6éves Magyar agár.*

Bocsi a helyesírási hibákért!:)

2012. márc. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
A kutyáknál is lehet olyan, hogy allergiás a méhcsípésre, ha nincs azonnal segítség, bizony belehalhat :(
2012. márc. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jahm értem . A helyesirási hibákért semmi mert az én szövegeimbe is mindig vanxd Hát akkor egyszerre orvoshoz fordulonk ha ilyesmii történik :/ reméljük nem lesz baja :/ és köszönöm mindenkinek
2012. márc. 28. 19:03
 8/10 anonim ***** válasza:
Kalcium az ellenszere, csak azt nem tudom hogy kell beadni neki (szuriban, vagy megitatni vele)...
2012. márc. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az én kutyám is szerette kergetni a bogarakat/méheket. Egyszer pórul is jártunk vele. Valamikor a délután folyamán sikerült elkapnia egyet és meg is csípte... Estefelé már bágyadt volt, "hörögve" vette a levegőt, csorgott a nyála. Hétvégén este nálunk egy doki sem rendel. Egy közeli város klinikájára telefonáltunk át az ügyeletes dokinak, aki azt mondta, hogy azonnal üljünk autóba és induljunk.

Szerencsére mi megúsztuk egy hatalmas szurival, mert enyhébb eset volt, de a doki azt mondta, hogy sok ilyen eset végződik azzal, hogy lélegeztetőre kell kapcsolni az állatot és ha nem érkezik időben segítség, akkor bizony megfulladhat.

2012. márc. 28. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Értekmakor a kálcium. az utolsó válaszolónak is köszönöm akkor tudom mi lesz a teendő ha ilyesmi történik (reméljük nem fog)
2012. márc. 29. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!