Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért este őrül meg a 8hetes...

Miért este őrül meg a 8hetes kiskutyám? Egész nap játszunk vele, kivisszük icipicit sétálni, mert az oltás miatt még nemlehet nagyot, mégis ilyenkor rág mindent, harap engem, morog rám

Figyelt kérdés
amugy németjuhász és rottweiler vagy német vizsla keverék
2012. márc. 28. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
tényleg. miért. ez engem is érdekelne, mert az én bogyóm is hasonlót produkál...
2012. márc. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és a harapdálás mikor fog elmulni? mert már néha tényleg fájdalmasat harap:S
2012. márc. 28. 22:13
 3/8 anonim ***** válasza:
meg kéne nevelni...
2012. márc. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ahha, az orrára szoktam csapni, de nem használ, meg a popójára, de cs mégjobban bevadul ... ;)-.-
2012. márc. 28. 22:18
 5/8 anonim ***** válasza:

A csapkodástól nem is lesz megnevelve a kutyád.

Amúgy a kutyák sötétedéskor élénkülnek fel. Az, hogy húzzák a legtöbben a lóbőrt éjszaka,főleg a lakásban lévők, azért van, mert az ember így várja el tőlük.

2012. márc. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2012. márc. 28. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Két éves koráig tart a kölyökkora. Addig mindenféle csínytevésre és rosszalkodásra számíthatsz. Nem bántani kell, hanem következetes kommunikációval irányítani. Kutyaoviba vidd majd és kutyasuliba. Addig a neten olvass utána.
2012. márc. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tilos megütni a kutyát...
2012. márc. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!