Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kapható itthon hasonló?

Kapható itthon hasonló?

Figyelt kérdés

[link]

Ilyen vagy ehhez nagyon hasonló nyakörvet szeretnék venni, segítsetek légyszíves, mert én eddig itthon nem találtam sehol :(



2012. márc. 29. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi pénzért bármelyik bőrdíszműves elkészíti neked!
2012. márc. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húú ez jó ötlet, köszi szépen:) ha esetleg valaki azért tud még is valahol akkor azt is megköszönném:)
2012. márc. 29. 11:17
 3/4 Catz ***** válasza:
100%

Én is ilyenre vadászom. Eddig ilyen szupert csak ebay.de-n láttam (nieten halsband).

De találtam itthon is párat, de az annyira nem olyan, amilyen én szeretnék.

[link]

[link]

2012. márc. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen igen én is néztem ezeket ,de ahogy Te is mondtad ez mégsem olyan, viszont köszönöm ,hogy elküldted:) Nekem csak egy bajom van a külföldről való rendeléssel ,hogy mi van ha nem kapom meg? Kinél reklamálok..:S Viszont ez a bőrdíszműves ötelt igazán jó, valószínű ,hogy érdeklődni fogok ,hogy ugyan ilyet amit én szeretnék meg tudják-e csinálni:-)
2012. márc. 29. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!