Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A féreghajtók tényleg vényköte...

A féreghajtók tényleg vénykötelesek?

Figyelt kérdés
Eddig az orvos adta a féreghajtót, de ma bementünk egy állatpatikába és közölték, hogy vényköteles.:S Ennek mi értelme van? Azt mindenki el tudja dönteni, hogy a kutyáját mikor kell féreghajtani, nem?:O
2012. márc. 29. 16:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Na erről még én sem halottam. Nálunk még nem vényköteles.
2012. márc. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk azt hozzáteszem, hogy elég furcsa volt a nő, mert bár mondta hogy vényköteles, de valami ukrán tablettát kínált, hogy azért ideadja. Érdekes volt!:S
2012. márc. 29. 16:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Van 1-2fajta ami vényköteles, de nagy részük nem az. Ha pont egy olyat használtatok eddig ami csak receptre adható ki, akkor is fel kellett volna sorolnia 5-10másikat.

Megkérdezhetem hogy mi az amit nem sikerült vennetek?

2012. márc. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem mondtuk neki konkrét nevet, csak annyit, hogy féreghajtót szeretnénk! Aztán tök hülyén nézett rám, hogy azt nem adhat, mert vényköteles...:S Nem értem, lehet rossz helyen akartuk venni!:)
2012. márc. 29. 18:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Erre nem tudok mit mondani, tényleg csak kis részük vényköteles és egy normális állatpatikában azokon kívül is tartanak legalább 5-10másikat amit simán, vény nélkül kiadhat. Keresd fel a legközelebbi állatorvost, nembaj ha nem a tietek és vegyél tőle (én eddig a sajátomtól vettem, mert sokkal olcsóbban adta, mint az állatgyógyszertárban, de most inkább webáruházból rendeltem előre egy évre való adagot mert ott még olcsóbb).
2012. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Esetleg meg tudnád mondani, hogy milyet használtok? Nekem egy havanese kutyám van és 10-én lesz 6 hónapos. Bár ha nagytestű kutyád van, nem biztos, hogy nekünk jó az a féreghajtó, de hátha.:)
2012. márc. 29. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!