Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Bishon kutyusom van és konzerv...

Bishon kutyusom van és konzervet eszik csak, de így a pofiján a szőr tiszta kaja. "össze ragad" neki mindig . Van ötletetek h hogyan tudom neki megtisztítani anélkül, hogy az egész kutyát megfürdetem?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 16:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Lemosod csak a kajás részt...mondjuk egy nedves szivaccsal letörölgeted neki, majd egy puha, neki szánt törölközővel meg szárazra...nem tudom mi bonyolult van ebben :)
2012. márc. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Bichon nem "bishon".
2012. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

úristen félre írtam,de nagy tragédia...

az ilyen s*ggfejek kommentjeit nem kérem köszi;)))

2012. márc. 29. 17:28
 4/13 anonim ***** válasza:

csak akinek van kutyája az tudja már leírni helyesen a fajtáját


amúgy meg mért csak konzervet eszik???

abba semmi nincs csak 80% víz van benne a konzerv max ízesítésnek jó táp mellé, de akkor se minden nap,vegyél neki egy normális minőségi tápot a mi bichonunk pro plan-t kap kimére nem drága és egy ilyen kiskutyának nem is kell annyit venni..a konzervet főkajaként felejts el légyszíves , vagy minőségi táp vagy pedig főzől neki..

2012. márc. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

letudom normálisan írni,de nem értem mért akkora tragédia mert félre írtam ....

friskies tápja van de nem eszi meg!

2012. márc. 29. 19:12
 6/13 Catz ***** válasza:

Én nem a szakálla miatt aggódnék, hanem hogy 1-2 éven belül tiszta fogköves lesznek a fogai a csak konzervtől.

Adj neki tápot, vagy csirkenyakat is.

2012. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

a tápot nem eszi meg...

csirkenyakat? főzzem meg neki?

2012. márc. 29. 19:33
 8/13 Catz ***** válasza:
Ne, mert akkor a csont sürüsége megváltozik és szilánkosan törik. Vagy adhatsz marha húsos csontot is, abból is lehet kisebb darabot kapni, ami befér a szájába :) Heti 1-2 x
2012. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Lehet kapni nyesedéket is, abba nincs csont.


Amúgy meg mi mindig megfőzzük a csirkenyakat, szárnyat a kutyáknak, macskáknak, és eddig SEMMI bajuk nem volt soha tőle. A kutyánk már 14 éves, egészséges, soha nem kellett állatorvost hívni hozzá, csak amikor beoltják évente. A macskáim se voltak soha betegek, mind tizenéves korában, öregség miatt halt meg. Nagyon fel van fújva ez a "mit adjak enni neki" dolog mostanában. 100 éve se volt még prémium táp, és akkor is éltek a kutyák 15-20 évig úgy, hogy soha nem voltak betegek, pedig azok legtöbbször moslékot kaptak, meg maradékot. Nem azt mondom, hogy ezt kell adni nekik, de semmi bajuk nem lesz, ha akármit főzöl neki.

2012. márc. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A friskies az nem jó minöségű táp, leteszed elé a tápot,következö etetésnél lerakod ,nem kell neki akkor ,addig teszed le elé és veszed el amíg megfogja enni, 4. vagy 5. Napon tuti hogy enni fog,egy kutya se halt bele abba hogy elötte volt a kaja,csak azt csinálja a kutya amit akar ,szinte ö mondja hogy mit akar enni és mit nem, csináld végig amit írtam ,egyszer én is végig csináltam ezt mindkét kutyámmal azóta úgy eszik a tápot mint a kisangyal:-)

tényleg próbálj vmi minöségi tápot venni neki, pro plan,acana,brit care, happy dog

2012. márc. 30. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!