Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan sikerült választanotok...

Hogyan sikerült választanotok 2 fajta közül ha mind a 2 megfelelt az igényeidnek?

Figyelt kérdés

2012. márc. 29. 17:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem küzdök ilyen gonddal , mert csak a yorkikat szeretem annyira , hogy tartsam is , de abból bár mennyi jöhetne, csak sajnos , kilakoltatnának ezért csak 1 van :-)


Nézz jobban utánuk és amelyiknek több pozitív jellemvonása van , vagy hosszabb élettartama , könnyebben beleillik az életviteledbe .stb. stb . stb . na a mellett dönts :)


Milyen kutyákról van szó?

2012. márc. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a választ!


A 2 fajta a Yorki és a Shih-tzu. Mind a 2 fajta nagyon nagyon tetszik és nem tudok köztük dönteni.

Már olvasgattam mind a 2 fajta iránt, nézegettem róluk videókat, hogy valamelyik hátha jobban meg fogna. De egyformán tetszik mind a 2 fajta! Azt meg nem engedhetem meg hogy mind a 2 legyen...... :(

De még jobban utánuk olvasok hátha sikerül valahogy döntenem!

2012. márc. 29. 17:54
 3/10 anonim ***** válasza:

Milyen kutyákról van szó?

Ismerősöm ezért vett kettőt. :)

2012. márc. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Csak sajna nem vehetek kettőt mert ez lenne a 3. kutyánk. Többet meg nem bírunk eltartani tisztességesen.....
2012. márc. 29. 18:00
 5/10 anonim ***** válasza:

Én yorki párti vagyok

Van is , mint ahogy írtam ,

A másikat nem ismerem ezért nem foglalok állást :)

Vegyél yorkit , a kezdeti nehézségek után jön a kánaán

De minden kutya az elején tanításra szorúl , de utánna nem biztos hogy kapsz annyi szeretet tőle , mint a yorkiktól


[link]


Hátha segít a döntésben , jellemvonás stb.


De a yorkik magukért beszélnek , :-)

2012. márc. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%

A yorki terrier, akármilyen kicsi is, de az. Tudom, hogy sajnos sokan tartják divatból, meg hordozzák őket táskában... de nem ez a nekik való élet (éppúgy, mint hiába divat a láncon való kutyatartás, az sem tesz jót fajtától függetlenül egy kutyának se). A shih-tzu inkább társasági kutya, vele könnyebb bánni, kezelni, nincs akkora mozgásigénye. Ha egy pörgős kiskutyát szeretnél inkább akkor yorki, ha átlagos mozgásigényű, kicsit nyugodtabbat akkor shih-tzu.

Az eredeti kérdésre válaszolva: jelenleg van az egyik fajta, de amint anyagilag megtehetem lesz egy a másikból is. A jelenlegit meg fajta szerint úgy választottuk, hogy a másiknál teljesen konkrét elképzelésünk van, hogy melyik kennelből, milyen kutya lesz az amit fajtán belül is igazán szeretnénk, és anyagilag nagyon nem az volt az elérhető (magyarul az olcsóbb álmot váltottuk először valóra).

2012. márc. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

divatból....... mit jelent , ? Hogy nem szeretik , csak divatból mint egy táskát ?

Mekkora baromság !

Nekem egyik van , de lesz a másikból is .......

És ez mi ? Melltartó?

Előszőr fújod , kicsi meg minden , aztán veszel , igaz túl drága neked , meg hiperaktív, de azért kell !!!

Most akkor mi van ?

Nem kell válaszolnod ,inkább pontozz le , ........

2012. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ja és csak azért , mert hülyeségeket írtál , innen is látszik , hogy nem yorkid van !


Nekem van , .....

2012. márc. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de a szomorú valóság az, hogy a sok idióta (nem minden yorki tulajt értek ezalatt!) azért vesz yorkit mert az van ennek a barátnőjének, annak a hírességnek, milyen jól be lehet gyömöszölni egy táskába...

Miért lenne baromság, hogyha az ember nem egy hanem 2fajta kutyát szeretne tartani, és mikor választania kell akkor az is közrejátszik, hogy melyiket tudja finanszírozni? És nekem nem kell yorki. Nincs és nem is volt/lesz, nem illik hozzám. 2teljesen más termetű, temperamentumú kutyába vagyok "szerelmes".

Az eredeti kérdés nem az volt hogy hogy sikerült a yorki és a shih-tzu közt választanod, hanem 2fajta közül amik neked tetszettek. Én az anyagiak szerint választottam, mert ez volt az egyetlen különbség, illetve a már említett konkrét elképzelés a másik fajtából.

A jelenlegivel úgy voltam, hogy nagyon szeretnék egy ilyen fajta kutyát nemtől, színtől... függetlenül, a másiknál konkrét elképzelésem van nem csak ezekről, hanem arról is, hogy melyik vérvonalból akarok. Ennyi.

2012. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő lesz, csak az egyik előbb, mint a másik:) Ilyen egyszerű.
2012. márc. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!