Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Melyik a legjobb Amstaff...

Melyik a legjobb Amstaff kennel? Tudom rengeteg van a neten, de elsősorban személyes tapasztalatokat várok.

Figyelt kérdés
Köszönöm.
2012. márc. 29. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
2012. márc. 29. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
www.flamingmirage.hu
2012. márc. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szia,köszi pont ő nekik írtam már,de idén valószínűleg nem lesznek kiskutyák :(
2012. márc. 29. 18:14
 4/11 A kérdező kommentje:
Mármint a legelsőnek.
2012. márc. 29. 18:14
 5/11 anonim ***** válasza:
szia.en is a sbigstaff-ot akartam irni.gyonyoru a fekete kan kutyajuk.nezegess szet melyikben lesz a kozeljovoben alom.
2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a legjobb kennelből akarsz venni, vársz Sbigstaffékra.

Ha nem akarsz várni, akkor Hörcsögfalvi, Rockstone, Backwoods kenneleket nézd meg.

2012. márc. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

nekem tőlük van egy kiskutyám és imádom őt:) nem mellesleg gyönyörűés ők azok az alacsonyabb fajtájú amstaffok 48cm kb a kanok marmagassága,abszolut standard kutyák.Izmosak és egészégesek nem nyulott szaporitottak:S

2012. márc. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Az utolsó kennelnek is szép kutyái vannak.Megkérdezhetem mennyiért vetted?

2012. márc. 29. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem haragszol nem szívesen válaszolok a kérdésre,az elérhetőséget megtalálod. Nagyon sokmindentől függ az ár. Pl: kiállitási célra veszed,hobby célra(ilyenkor áltláaban ivartalanitási kötelezettséggel jár,vagy esetleg vmi olyan bibi van a kutyussal ami küllemre vagy standardnak nem megfelelő,de ettől még az idegrendszere temperamentuma kivló) családi kedvencnek,munkakutyának.Tehát ez is változo ezért se mond sokminent. Milyen célra kellene a kutyus? egyébként a Ko Bo's kölykök kb 90.000-150.000 ft körül vannak.
2012. márc. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Semmilyen céllal.Csak úgy magamnak,barátnak:)

Akkor a felsorolásodból talán leginkább a hobby kutya az.

Nem szeretnék kiállításra menni vele,csak sportolunk majd,kirándulunk,tanítom ilyenek :)

Akkor gondolom nekem 90 körül is megfelel?

2012. márc. 29. 18:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!