Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutya bevitele tescoba, plazaba?

Kutya bevitele tescoba, plazaba?

Figyelt kérdés

Volt nekem egy kicsi öleb kutyám akit sokszor magammal vittem - otthon nem akartam sok időre magára hagyni, mert még kicsi volt...Főleg nem egy egész napra.

Nem tudtuk senkinél otthagyni, minden rokon távol él.

Ezért vettünk neki egy kutyatáskát, ami teljesen zárt, a fejénél pedig hálós.

Ha nagybevásárlásra mentünk a tescoba, a biztonsági őr egyből kiküldött minket, hogy kutyával nem!

A plaza bejáratánál jártunk még csak, amikor szólt az őr h ne tovább!

Ha felszálltunk egy buszra még a sofőr is húzta a száját.

És ha ruha vásárlásra megyünk ami egy napig eltart???


Komolyan mondom, már nem merem "felvállalni". Mindig takargatni kell szegénykét ha beakarok fizetni egy csekket pl.


Nem mehetek sehova vele?


Bécsben mikor kint voltunk simán bement a kutya mindenhova a gazdájával. És ráadásul nagykutya pórázon!


+ Ha nyaralni megyünk és magunkkal akarjuk vinni, a szálloda honlapján csak fel van tüntetve hogy kutyabarát e vagy nem? Úgy többet kéne fizetni?


Csak mert a jövben is szeretnék egy kiskutyust és ez így nem túl jó:(



2012. márc. 29. 18:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
+ Igen,általában fel van tüntetve az oldalon,de mi tavaly mikor vittük a bichon havanese kutyánkat nyaralni többet kellet fizetnünk,pedig simán elfér egy táskában is..
2012. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk a Tescoba simán bevihetik az ölebeket. Már nem egy gazdit láttam. Még nem értek az őrhöz addig pórázon mnet utána meg be a kutya hordozóba és úgy bemehet.


Általában a szálloda honlapján ez fel van tüntetve.

2012. márc. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
Szerintem azért pár órát kibír otthon, amíg elmész vásárolni. Nem biztos, hogy élvezi, ha egész nap be van zárva egy apró helyre....
2012. márc. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk a Plázába az üzlettulajdonos kutyáját se engedték be táskában se! Fel kell fogni,hogy a pláza nem kutyafuttató, az embereknek van kialakitva,állatoknak nincs helyük! Azt meg ne mond már,hogy neked egy ruhavásárlás 1 egész napig tart! Röhej...
2012. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Ha más városba megyünk vásárolni igen képzeld eltart egy egész napig is. Természetesen közben sétálnánk is. Ki-kivinnénk a levegőre. De röhej hogy egy kis semmiség nem jöhet be pl ruhaboltba zárt táskával...
2012. márc. 29. 19:40
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem beszélve arról..ha egy hót büdös csöves bemehet, akkor egy ápolt,tiszta kutya TÁSKÁBAN miért ne?
2012. márc. 29. 19:47
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez Magyarország, itt más szabályok vonatkoznak erre. A buszost nem értem, a többi boltban viszont ez a helyzet. Nagyon kevés olyan hely van, ahova be lehet vinni.

Szálláskeresésnél vannak olyan oldalak, ahol külön lehet szűrni rá, hogy kutyabarát szálláshely.

2012. márc. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
Buszom az egyik busz sofőr kiszúrta és neki is kötelezett jegyet venni... kutya jegyet .. vagy 200 ft volt 50km-re...
2012. márc. 29. 20:07
 9/27 anonim ***** válasza:
41%
Nem értem miért vagy így kiakadva. A szabály az szabály. Te sem örülnél ha a stanglidon vagy az általad kinézett ruhán kutyaszőr pihenne. Azért mert TE azt hiszed, hogy nem hullik a szőre attól még hullik. És mi tart 1 napig a vásárlásban?
2012. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
70%

Igen,jeggyel utazhat.Mi evvel a baj,bliccelni akartál?

Az üzletekről pedig,ahol élelmiszert árulnak oda nem viheted be és kész,de ha gondolod írj a Fogyasztóvédelemnek vagy írj be a Panaszkönyvbe...hagy nevessenek egy jót.

Én is nagyon szeretem a kutyáimat,de nem használjuk közösen sem a spájzt sem a hűtőszekrényt sem a kenyértartót...sőt külön ágyon alszanak és külön wc-jük van.

2012. márc. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!