Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Amsztaffosok tudnátok nekem...

Amsztaffosok tudnátok nekem segíteni? Lenne pár érdekes kérdésem

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régen mikor kicsi voltam apukámnak volt egy Amsztaff kutyusa. ( törzskönyves) Aki munkakutyaként és apukám legjobb barátjaként foglalta el a helyét a családban. 15 évet élt közöttünk sajnos elpusztult. Ennek már 5 éve. És múltkor mentünk a vásárba ahol volt egy izmos gyönyörű amsztaff. Apu fél óráig állt előttük és tiszta könnyes volt a szeme. És venni is akart volna onnan kiskutyát de nem engedtem neki. Viszont szeretném meglepni születésnapjára. És ami kennelt felhívtam ott azt mondták, hogy tiszta vérvonalú Amsztaff nem létezik és hogy csak Pittel lehet pároztatni. Én csak értetlenül álltam a dolgok előtt hiszen végülis egy keverékért kell olyan sok pénzt fizetni? Ugye ez nem így van? Sajnos ha már a kennelekben sem bízhat az ember. Ha megyek megnézni a kutyusokat mit kell rajta megnézni? színre mi az elfogadható? Van benne olyan hogy színhibás? Esetleg valami amire oda kell figyelni? Gondolok itt ilyenekre mint fogazat,sérv,térd. És honnan tudom megkülönböztetni kiskorában, hogy az pit vagy sztaff? Előre is köszönöm a válaszokat
2012. márc. 29. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon messzire kerüld el ezt a szaporítót, mert hülyeséget beszél. Válassz ki inkább egy másik kennelt.
2012. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Melyik kennelt hívtad fel?
2012. márc. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fuu igazából párom beszélt velük nem mondta név szerint melyiket hívta fel mert többet is kinéztünk.De amint haza jön megkérdezem.
2012. márc. 29. 19:39
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb, ha valamelyik nevesebb kennelből veszel kölyköt, nem fognak átverni és minőségi kutyát kapsz.


Itt van pár:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hol laktok kb? Hátha tudok mondani a jözelben jo kennelt. Van pár jo kennelt M.O.-de elszortan az országban.Godnolom nem akartok 400km ert utazni. jo lenne tudni h nagyjábol melyik nagyvároshoz laktok közel. Ez marhaság h pittel kerezstezik,ilyet csak szaporito tesz. minőségi kenneleknél előre vannak szűrve a kiskutyák,ha nem akarsz folyamatos orvosi ellátásra költeni akkor ne 20e ftért vegyél kutyust mert a végén 200e-be fog megállni. Sanos ezt komolyan mondom. Mikor elmentem mengézni az én amstaffomat kicsinek sok mindenre figyeltem pár dolog.

Reakcio idő(csettintgetéssel)

szem illetve fülvizsgálat( nem e süket vagy vak) fogazat megvizsgálása

milyn körülények között tartják

anya kutya rwakcioja h a kölykeivel játszom

tenyésztők elhivatottsága a fajta iránti szerelemmel.

ilyesmi!

2012. márc. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!