Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van 1 két éves nagytestű...

Van 1 két éves nagytestű keverék kutyánk aki mindig ráül az emberre miért csinálja és hogyan szoktassuk le rolla?

Figyelt kérdés

2012. márc. 30. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Falkavezérnek érzi magát és így akarja védeni akire ráült.
2012. márc. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A kutyák a bújással a szeretetüket, ragaszkodásukat fejezik ki. Kistestűnél ez fel se tűnik, a nagyok meg szinte felborítják az embert ilyenkor. Az enyém is ezt csinálja, tolja oda a fenekét, rám ül, majd elveti magát és a hasát az égnek mereszti.
2012. márc. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És az elsőt miért kellett lepontozni? Ő sem mondott hülyeséget, én is számtalan helyen olvastam azt, hogy így akarja védeni!-.-" Az meg nem zárja ki azt, hogy szeretetre is vágyik! De egy jól nevelt kutyus tudja, mikor foglalkoznak vele és nem piszkálja azzal a gazdit, hogy mindig ráül!
2012. márc. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Segítek: rá lehet a kutyára szólni. El lehet küldeni. Ugye milyen bonyorult leszoktatni róla?!
2012. márc. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Így van. Ha nem akarom, hogy bújjon, akkor elküldöm. Ha akarom, hogy bújjon, akkor odahívom. Azt már nehezebb lenne megértetni vele, hogy "kutyuskám, a 60 kilóddal ne ülj a lábamra, mert fáj". Inkább arrébb lépek és hagyom, hogy eldőljön, majd jól megdögönyözöm.
2012. márc. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a hasznos válaszokat
2012. márc. 30. 11:19
 7/7 alice_L ***** válasza:
100%

Altalaban lenyugvo jelnek lehet tekinteni.

Gyakran stresszes helyzetek elott szoktak csinalni, versenyek elott a kutyam nekem dol hogy nyugodjak meg (56 kg) stb. Van hogy egy hosszabb dumalasnal ul a labfejemre, eddig mindig akkor mikor mas emberek is jelen voltak, nem tudom mit érzékelt amit én nem, de szituaciohoz kotheto és nem dominencia kérdés. En siman ki tudom huzni a labfejem a kutyam alol. Ha egyedul vagyok vele, altalaban ugy fekszik hogy hozzam ér valamije, de nem szokott a labamra ulni.

Altalaban egy kedves kozeledést jelent részérol, ha zavar, akkor simogasd és told el kozben.

2012. márc. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!