Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Megbetegedhet az oltastol?

Megbetegedhet az oltastol?

Figyelt kérdés
a ktyam tegnapelott kapta meg az utolso oltast.a doki azt mondta mar csak egy ev mulva kell menni.viszont tegnap nem volt etvagya,nem evett semmit egy kis hazi koszton kivul.ma telefosta.meg nem teljesen szobatiszta.reggelre tele kakilta a furdoszobat.kicsit kedvtelen es kutyorog a hasa nagyon.ahogy simogattam ereztem az oltas helyen egy dudort,mintha csomo lenne.lehet csak legyengul a szervezete,vagy megbetegedett?
2012. márc. 30. 10:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha lappangó betegségre ráoltják, akkor előhozhatja a betegséget. Technikailag nem az oltás a hibás, hanem, hogy éppen alkalamtlan időben terhelték az immunrendszerét.
2012. márc. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A csomó az normális dolog minden oltás után keletkezett nálunk is. Hasmenés is előfordulhat hisz minden gyógyszernek van mellékhatása ez a kutyákra is igaz. Viszont ha nem múlik el délutánig a hasmenés vidd vissza dokihoz,kapni fog rá injekciót!
2012. márc. 30. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

koszi a valaszokat.

az igazsag hogy nagyon feltem ot mindentol :(

minden gyanus jeltol megijedek.annyira szeretem.

2012. márc. 30. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:
énis ilyen vagyok ne aggódj,minden kisebb jellel megyek vele dokihoz. De tudod jobb félni mint megijedni:)
2012. márc. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!