Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Talaltam kiskutyat! Mit tegyek?

Talaltam kiskutyat! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
a foldszinten lakunk es az erkely ajton besetalt egy pici kutya.a gond hogy van egy 5 honapos amstaff szukam.a pici is szuka.max3 kilo.az enyem 16.elosszor az amstaff nagy indulattal neki indult igy feltettem a picit.csak jatszani akart.lassan megengedem neki korbeszaglaszni majd fogtam ot amig az uj joveveny ki nem ette a kajajat.azota pedig bedominalt neki az enyem!!!nem engedi a kozelebe az en kutyam.korbe neztem a szomszedoknal de senki sem ismeri.mi tegyek???????,az enyem kozeledik fele.de nem engedi.
2012. márc. 30. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Először is vigyétek állatorvoshoz, nézessétek meg, van-e benne chip. Ha van, nyert ügyetek van. Csinálj róla fotót, oszd meg fb-on, hogy találtad, küldd el menhelyekre is a fotóit, hátha ott is keresik.
2012. márc. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem magyarorszagon elek.olszba.es nincsenek itt olyan ismeroseim.de allatorvoshoz holnap visszuk a parommal.a chipet megnezetni.
2012. márc. 30. 12:50
 3/12 anonim ***** válasza:

Oksa.

Akkor esetleg a környéken plakátok?

Vagy az állatorvoshoz is kirakhatnátok majd holnap 1-1 plakátot, ha mentek.

2012. márc. 30. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
igen,ezt fogju tenni.ha viszont nem lesz jelentkezo 1 hetig akkor elajandekozhatom szerited?maskulomben megtartanam de a paromnak 1 kutya is sok.a dominalassal kapcsolatban ez normalis?behodolt egy ilyen pici szukanak?azota nem mer tenni semmit mert a pici mindig megmorogja.
2012. márc. 30. 13:08
 5/12 anonim ***** válasza:

Menhelyek vannak nálatok?

Ez a pici kutya felnőtt már? Mert ha igen, akkor teljesen normális, hogy behódol neki a kölyök kutyusod, attól függetlenül, hogy ő nagyobb nála. A kölyök kutyák tisztelni szokták a nála idősebbeket és szinte kivétel nélkül behódolnak nekik :)

2012. márc. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen van nalunk menhely de nem szeretnem oda vinni,akkor inkabb talalni neki megfelelo otthon.nagyon edi arca van,de szerintem mar felnot.nagyon nyugodt alkamazkodo.1 lepest sem tesz nelkulem.de ami bant hogy amig nalam lesz az en kutyam nagyon tartozkodoan fog viselkedni.pedig o csak jatszani szeretne.
2012. márc. 30. 13:56
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha feltennel egy kepet rola akkor meg lehetne mondani hogy felnott-e.

Szerintem is plakatokat tegyel.

En sem magyarorszagon lakok,hanem romaniaban.Itt nincsenek menhelyek es en is kaptam egyszer egy kiskutyat(rottweiler).

Nem tutdtam mit tegyek vele es elvittem mamamhoz de ok kitettek mire mentem.


Ha nem akarod menhelyre vinni es nem kapod meg az igazi gazdijat akkor szerintem elajandekozhatod.

2012. márc. 30. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
most furdettem meg.az en kutyamrol meg sosem jott le ennyi kosz.pedig nyakorv volt nala,es okos,csak az olasz szavakat ismeri.kepet most nem teszek mert lassu a netem es igy nehez
2012. márc. 30. 14:36
 9/12 A kérdező kommentje:
egyfolytaban a nemszervet nyalja.lehet hogy tuzel?
2012. márc. 30. 14:47
 10/12 anonim ***** válasza:

Vagy tuzel vagy ferges.

Elvitted dokihoz?

2012. márc. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!