Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nagy duzzanat a kutyámon...

Nagy duzzanat a kutyámon lehet az oltástól?

Figyelt kérdés
nagyon felvan duzzadva a kutyám nyaka az orvos kérdezte is h kapott-e oda oltást úgy emlékszünk hogy oda kapta igen és azt mondta semmi baj jegeljük és lemegy.. nos megtettük többször is és csak rosszabb ismét felhívtuk azt mondta kenegessük egy hétig. Hát nem tesszük meg mert egyre nagyobb és már fáj is neki ha oda nyúlunk eddig nem fájt neki..Felkerestünk egy másik orvost holnap visszük azt mondta felnyitja ott neki és ki kell tisztitani. Ez hathat? én még ilyet nem hallottam.. Tapasztalata van-e esetleg vkinek ebben? :S

2012. márc. 30. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
az enyemnek is ma duzzdt meg ott.2 napja kapta az oltast
2012. márc. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad, az már nem normális. Az én kutyámank először és utoljára az imizoltól volt puklija, de az tényleg legalább 2 hétig ott volt, viszont nem fájt neki.
2012. márc. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!