Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mért mondják, hogy a golden...

Mért mondják, hogy a golden jobb mint a labrador? Szerintem nagyon nem. A labi sokkal jobb

Figyelt kérdés

azért veszik a goldeneket,mer ők csak egyszerű kutyák..a mai állományuk az botrányos..arra valóak,hogy a kertben tartsák dísznek,az összes ugyan olyan.agyon szaporított kutyák.már házőrzök,és csipkelődnek,rontják el a fajtát.


labrador: nincs agyon szaporítva,az állomány nagyon jó,dolgozni is lehet velük,és ők nem kertidísznek vannak tartva.nem rontják nagyon a fajtát,sokkal jobb kutyák..!


2012. márc. 30. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Az ki mondja h a golden jobb a labrador? Szerintem ugyan olyanok csak a goldenek hosszabb a szőre. De én labrador párti vagyok.
2012. márc. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs nagy különbség közöttük, csak külsőre. Nekem mindegyik tetszik, de inkább labradort választanék a rövid szőre miatt.
2012. márc. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is.:)
2012. márc. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

És ki mondta, hogy a labrador sokkal jobb? Te? Cöhh

Nekem goldenem van, a szomszédunknak labradorja. Ha a két kutya együtt sétál, az emberek az én goldimhoz mennek oda. Az indok: a hosszú szőre sokkal szebb, az arca formásabb, gömbölyűbb, a szemei finomabb vonásúak. Kecses a járása, míg a labi lány "döcög". A golden egy kifinomult, elegáns, okos kutya, a labrador túlságosan játékos, idétlen.

2012. márc. 30. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mellesleg kisvárosban élünk, és a háziorvos szerint 23 vagy 24 labrador van a városban, ezzel szemben 4 golden.. Most akkor melyik van agyonszaporítva?!


Előző voltam.

2012. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak mert te azt mondod jobb kutyák, attól még marhára nem úgy van, amit te kiszopsz a kisujjadból......

Ez nem is kérdés, azért tetted fel a kérdést, hogy mindenkinek kinyílváníthasd a véleményedet, meghogy az úgy van ahogy te gondolod.........MARHÁRA NEM!

A kutyákat fajta szerint csak néhány dologban lehet megkülönböztetni egymástól(Aminek fele csak külsőség)

MINDEN KUTYÁNAK VAN SAJÁT EGYÉNÍSÉGE, nem a futószalagról lejött robotok, hogy egy faján belül az összes kutya ugyanolyan.

Amiket írtál , az meg csak a te véleményed.



Az én véleményem, hogy az igazi kutyák a farkaskutyák... Akiknek az ősei nem holmi kiskedvenc, játszópajtás ölebek( mint a két említett kutyafaj) hanem vadászó farkasok voltak.

2012. márc. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!