Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel vághatom le a kutyám...

Mivel vághatom le a kutyám körmét?

Figyelt kérdés
Állatorvoshoz nem vihetem ,mert anyám nem engedi.Szerintetek mivel? És úgy jó ha 2 naponként megfésülöm,mert a szőrét nem vágom? És mit tegyek ha nagyon sárga a kutyám foga?Kérlek titeket mindegyik kérdésemre válaszoljatok!

2012. márc. 30. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%
Vidd kutyakozmetikushoz.
2012. márc. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Anyám nem akar rá költeeni pénzt:(:(:(((((
2012. márc. 30. 17:23
 3/12 anonim ***** válasza:

mért nem viheted állatorvoshoz???-kb 500-600 ft-ért levágják,de van ahol nem is kérnek pénzt (pl akihez mi járunk nem kér érte pénz)


amúgy lehet kapni a kutyáknak való karomvágó ollót,de menj el dokihoz hogy mutassa meg hol kell levágni,mert ha belevágsz vérezni fog..


ha hosszú szőrű fajta és nyírós akkor kozmetikába mindenféleképpen elkell vinned..


azért sárga a foga mert fog köves, ha nagyon sárga az állatorvos letudja szedni..más nem nagyon tudsz..


milyen fajta és mennyi idős a kutyád??

2012. márc. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
ucsó vagyok, a kutyáknak való olló 2-3 ezer ft..
2012. márc. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Szia! Természetesen te is levághatod a karmát, de nagyon óvatosan! Lehet kapni nekik való vágóeszközt ( nem tudom a nevét) de ha van olyan körömcsipeszed ami olyan mint egy fogó az kiváló! Én így csináltam!

Ha hosszú szőrű akkor is sok szerintem a 2 naponta való fésülés. De ezt te látod, illetve hogy ő mennyire viseli jól mindezt! Bármely boltban lehet kapni ún. kutyafogkefét...én a Pedigree denastix-t veszem neki kicsi kora óta, nagyon szépek a fogai és olcsó is!

De az is sokat számít, hogy sok rágcsálni való játéka van illetve a fát is meg szokta rágni!

2012. márc. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Szereti ha fésülöm.:)Élvezi.Vettem neki 2alkalommal pedigree dentan sticket és szebb lett akk holnap veszek neki.Állatorvoshoz meg ilyenekhez nem vihetem mert anyám és apám se költene rá egy fityinget se.Olyan szar h nem vehetek neki semmit:-(

Ti mint ajánlatok,mit tegyek?

2012. márc. 30. 17:31
 7/12 anonim ***** válasza:

17:26-os ,mindezek megelőzés érdekében jók, de ha már nagyon sárga a foga akkor hiába rágcsál bármit nem használ,

mi jártunk így fogkő leszedésre kellett menni és a doki mondta hogy a pedigree dentasticks nem jó ,csak arra hogy a kutya rágcsálja de különös képpen nem tisztitja a fogát, ha fát vagy rágó csontot rágcsál az a legjobb..


esetleg kérdező ha a fogáról tudnál egy képet készíteni és feltenni akkor lehetne látni mennyire fogköves

2012. márc. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

amikor rágcsálta a dentansticket akk javult.

Most körülbelül olyan sárga(csak a hátsó fogai)mint a halványcitrom.:(

2012. márc. 30. 17:37
 9/12 anonim ***** válasza:

A csont nagyon szépen le tudja pucolni a kutya fogát, kutya méretétől függően ha kicsi akkor nálunk az állatorvos 2naponta 1db forrázott (nem főtt) csirkenyakat javasolt, közepes- nagy termetű kutyának meg nyers marhacsont vagy főtt disznó, aki amit tud szerezni.

A mi előző kutyánk szépen koptatta a körmét, úgyhogy csak az 5. ujján ill. a farkaskörmét kellett vágni, de azt megoldottam egy jó minőségű csípőfogóval. (mostmár azért beszereztem egy karomvágót is, hogy legyen)

2012. márc. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
nekem kistermetű keverék lány kutyám van és 3 éves.Abban segítsetek h hogy oldhatom meeeeeeeeeeeeeeg!!!
2012. márc. 30. 17:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!