Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetk az ukrajnai...

Mi a véleményetk az ukrajnai kutyairtásról az EB miatt? Pestiek, mentek tüntetni?

Figyelt kérdés

[link] itt a videó

A tüntetésről: [link]

Szerintem rohadjon meg egész Ukrajna, az összes szaporítójával együtt! Mindezt a rohadt foci miatt...


2012. márc. 30. 20:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Borzalmas és undorító. Sajnos tüntetni nem tudok elmenni (3 mentett kutya mellett ilyesmit nem tudok megengedni magamnak), de nagyon szeretnék tényleg tenni valamit, csak nem tudom mit.
2012. márc. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már azzal is nagy dolgot tettél, hogy megmentettél 3 kutyát :).
2012. márc. 30. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Tudom, de tudod szívem szerint az összes szenvedő kutyát magamhoz venném (sőt, más állatokat is). Annyira rossz érzés a tétlenség, hogy nem tudok mit csinálni az ilyen mocskok ellen.
2012. márc. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

katasztrófa, ha ez tényleg igaz.

nem hiszem l, hogy ezt engedik!

egyszerűen nem lehet mit mondani erre.

sajnos már nem lakom pesten, de elmennék!

a médiában ez már megjelent vagy csak a hálón?

2012. márc. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ha jól tudom, ezt már 2011 ben elkezdték, és 20 000 kutyát öltek meg azóta ezért!!!
2012. márc. 30. 23:00

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!