Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát javasoltok puli...

Milyen kutyát javasoltok puli mellé?

Figyelt kérdés
Heelló. nekem van egy 6 éves puli kutyám. kan. eléggé önfejű és szemtelen de imádom. :) milyen kutyát ajáltok mellé? csak fiú lehet! és ha felnőttet veszek mellé akkor abból baj lesz?
2012. márc. 30. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Szüleimnek komondor van puli mellé, szép kis páros:)
2012. márc. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A felnőtt kutyával lehet hierarchiai bajok lehetnek, de lehet hogy könnyebb lesz. A kölyökkel hamarabb összeszoknak a pulik. Legalábbis az enyém. Nekem puli mellett labrador és egy amstaff van. Szerintem valami hasonló, vagy nagyobb kutya lenne jó, ami ha kell helyreteheti. Német juhász, vizsla, esetleg másik puli? pumi? mudi?
2012. márc. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amilyen neked tetszik.

Nekem Puli mellett tacskó van.

2012. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy ha kant hozol, vagy a pulit, vagy az új kutyát ki kell heréltetni (esetleg mindkettőt)? Ha nem teszitek meg, elég gyakran összemarakodnak majd!
2012. márc. 31. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi az eddigi válaszokat. de nekem 2 pulim volt és egyik se volt ivartalanítva és soha nem veszekedtek. és nagy kutyát nem engednek..:/ pl német juhász stb..

de köszi a válaszokat.:)

2012. ápr. 1. 11:43
 6/6 anonim válasza:
o kár h nem engedik a nagykutyát.Nekem van egy fekete kan pulim és mellé egy Moszkvai őr kan kutyám.(a moszkvai olyan mint a Bernáthegyi csak házőrző)Nagyon szeretik egymás csak néha verekednek.
2012. ápr. 6. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!