Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék egy bichon havanese...

Szeretnék egy bichon havanese kutyát és most mennénk el bevásárolni neki. Miket vegyünk es azon belul milyen terméket?

Figyelt kérdés

2012. márc. 31. 13:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Amit te jónak látsz neki.
2012. márc. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

2tálka (lehetőleg fém), fésű, kutyasampon, póráz, nyakörv, bolha/kullancsírtó spot on vagy nyakörv és én még szoktam ajánlani, hogy ha lehet mindig legyen otthon +ba féreghajtó is. És jó minőségű kutyatáp, de majd ahonnan hozzátok ott úgyis ad tanácsot a tenyésztő, ajánlatos azzal etetni egy darabig amit ott kapott.

Mindezek mellé lehet még venni neki fekhelyet, játékokat, jutalomfalatot (bár ez szerintem felesleges), klikkert, klikkeres könyvet. Nálunk van a kutyának külön nagy törölközője a fürdéshez (sajátomat azért nem adom neki) és egy közepes/kicsi amivel a lábát töröljük meg sáros időben.

A márka lényegtelen, olyat vegyetek ami tetszik is, árban nektek megfelelő és látszik rajta, hogy tartós lesz (játékoktól ne várj ilyet).

2012. márc. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
2012. márc. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 ikszdéé31 ***** válasza:
Vegyél neki ágyat, pórázt, hámot/nyakörvet, tálat, játékot, kaját,jutalomfalatot. És amit jónak látsz. De nem kell túlzásba vinni, én pl, minden vetem neki ami csak a kezembe jött :D:D a kutya még meg sem volt de volt már egy csomó ruhája, nyakörve, jah, és én a pórázból, csakis a flexit ajánlom!!!! a legjobb!!!!
2012. márc. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget,de ha még valami eszetekbe jut,akkor írjátok megy légyszíves :)
2012. márc. 31. 14:20
 6/19 anonim ***** válasza:
2.vagyok azt kifelejtettem, hogy pórázból 1,5-2m-es normál textil, kötél vagy bőr, flexit semmikép se (ezzel csak húzni tanítod meg a kutyát sétálni nem)!
2012. márc. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 ikszdéé31 ***** válasza:
hülyeség!!!!! az enyém szépen sétál a flexi pórázon.....!!!!!
2012. márc. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A jutalomfalatot miért nem ajánlod??
2012. márc. 31. 14:29
 9/19 ikszdéé31 ***** válasza:
Én jutalomfalattal tanítottam meg mindenre! nekem is havanesem van...azzal tanult meg ülni, feküdni, pacsit adni, kint végezni a dolgát, és mindent!!!!
2012. márc. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én Plexi pórázt fogok venni és jutalomfalatot is,de azért köszönöm mind a kettőtöknek a segítségét :)
2012. márc. 31. 14:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!