Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A Bundás kutyanevet csak...

A Bundás kutyanevet csak kankutyának lehet adni?

Figyelt kérdés
Mert sokan furcsálják Bundás nevű szuka kutyám nevét.

2012. márc. 31. 15:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Dehogy, a lényeg, hogy legyen bundája.
2012. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább fiús név, de nekem olyan túl átlagosnak tűnik. Sose adnám a kutyámnak, hisz mindegyik bundás :D
2012. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Max kínai kopaszkutyának adnék ilyen nevet.
2012. márc. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen. Ha a Kutyák Érdekvédelmi Szakszervezetének Névadási Bizottsága megtudja, mit tettél, tíztől negyven évig terjedő szabadságvesztéssel büntethetnek.
2012. márc. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

szerintem nem.

szukának is lehet adni a lényeg hogy legyen bundája.

Én ismerek egy olyan yorkshire terrier-t akinek az a neve hogy Fifi és közbe kan kutyus. :))

Ha a kutyus hallgat rá szinte mindegy.

2012. márc. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Itt ahol lakunk van egy Bundás nevű puli, szuka kutyus.:) Nekem már csak azért sem furcsa, mert a párom anyjának is pulija van, szintén szuka és szintén Bundás.:)

Az én kutyámra meg mindenki azt hiszi, hogy kan, mert Dominónak hívják és nem valami tipikus lány neve van.:) Engem nem nagyon zavar! Azzal szoktam viccelődni, hogy majd teszek rózsaszín masnikát rá, aztán nem mondhatja senki, hogy fiú.:P De persze ez nem az én műfajom, nem tenném ki ilyennek a kutyát!:) Az sokkal jobban idegesít mikor megkérdezik, hogy miért ez a neve. Hogy megértsd miért, mellékelek egy képet róla. Szerintem elég evidens, hogy honnan a neve...:P


[link]

2012. márc. 31. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2012. márc. 31. 16:55
 8/9 anonim ***** válasza:
A kutya nincs tisztában a nevének jelentésével.
2012. márc. 31. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Barbióó válasza:
nekem is van egy szuka kutyám és ő neki is Bundás a neve és a fajtája Puli és ezért jó nagy a bundája
2012. júl. 7. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!