Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hasonlóan lusta kutya mint a...

Hasonlóan lusta kutya mint a shar-pei?

Figyelt kérdés
És lehetőleg kint is lehessen tartani.
2012. márc. 31. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Basset hound
2012. márc. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Pedig nem dugták ám el, csak a szemedet kellett volna kinyitni. Tényleg.

[link]

2012. márc. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a shar-pei lusta?
2012. márc. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat :)


Onnan tudom, hogy nekem is van egy shar-peiem.

2012. márc. 31. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy a Tied lusti, nem biztos, hogy mindegyik az.Pl, akit én ismerek párat, nem lehet rájuk mondani, hogy lusták.
2012. márc. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Az enyém is imád játszani, a kutyasuliban futkározni a többivel, de alapjáraton rengeteget alszik és fekszik.

De nem ez volt a kérdés, hanem hogy ismertek-e hasonlóan lusta kutyát mint pl. a shar-pei?

2012. ápr. 1. 09:36
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
a Mops is eléggé lusta tud lenni.. meg az ilyen szőrös egerek akik "kutyának" hívják magukat..;D xdd
2012. ápr. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szia!


A shar peiről alapjáratban is azt írják, hogy napi 18 órát alszik. A húgomé is ilyen volt, állandóan csak döglött :)). Tényleg lusta volt.


Talán egy nagyobb testű masztiff nem rohangál annyit.

2012. ápr. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én baráti körömben vannak shar-pei tulajdonosok is. Nem mondhatnám hogy lusták, van egy, aki mindig bicikli mellett megy. Van viszont olyan masztiffos haver is, akinek alig lehet sétálni vinni a kutyáját, mert nem szeret mozogni.
2012. ápr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
a "lustaság" (alacsony energiaszint) nem fajtajellegű dolog-szinte minden alomban fajtától függetlenül vannak lustább és aktívabb egyedek....
2012. ápr. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!