Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kedves kutyások, mikor alszoto...

Kedves kutyások, mikor alszotok? Mikor dolgoztok? Főztök, mostok takarítotok, ha ennyi időtök van a kutyátokra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor ő alszik.
2012. ápr. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én napi 10 órát vagyok távol, 6-7-8 órát alszom, mikor-mennyire vagyok fáradt. Főzni hétköznap ritkán szoktam, de ha főzök is, olyat, ami max. 1 óra alatt megvan. Mosás mikor-hogy, van hogy hétköznap kimosok mindent 1-1 adagot naponta, ez nem több elfoglaltság 15 percnél a teregetéssel együtt. Takarítani hétvégén szoktunk. Időm így is van bőven, én azért haragszom magamra, mert azt az időt, amit itthon GYIK-kel töltöm, tölthetném a kutyusommal is. Napi 1 óra séta bőven elég neki, közben gyakorolunk mindent. Itthon még simi, játék, stb.
2012. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez meg milyen kérdés? Csak én érzem kicsit gúnyosnak a hangnemet? Egyébként én mindig úgy rendezem a programomat, hogy legyen időm a kutyámra. Mikor alszom? Hát este mint minden normális ember. Kiv. aki éjszakai műszakos. Akkor takarítok amikor kint van a kertbe. Dolgozni akkor dolgozom amikor a munkaidőm kezdődik és akkor fejezem be, ha lejár.. Ez elég hülye kérdés. Suliba is akkor megyek, amikor KELL!! Főzni mellette is tudok. Tanulni is. Nem tudom mit akar ez jelenteni. Mindenkinek arra van ideje AMIRE SZÁN!!!
2012. ápr. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A legtöbben azért családban élünk, és nem egyedül kell gondot viselnünk egy regiment katonára. Egyikünk kutyát sétáltat, a másik főz, a harmadik mosogat. Aki meg egyedül él, az bőven ráér hétvégén elintézni a házimunka nagy részét.
2012. ápr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Párom reggel fél7 körül elmegy itthonról. Reggel 9kor kelek Én is. 15-20 percre leviszem a kutyát pisi/kaki. Feljövünk,reggelizek,gépezek,ha van kedvem mosogatok. fél 12kor elkezdek öltözni a munkába, kutya elől elrakok mindent amit elér és szétszedhet (wcpapír guriga,szemet...stb.) Adok neki kaját,elég vizet és 11:50kor lépek ki az ajtón.

Párom este 7és 8 óra között hazaesik.Amit a kutya szétpakolt azt helyére teszi,rendet rak...ha elemében van felporszívózik (most vedlik a kutya).

Este fél 9 és 9 között én is hazaesem. Leviszem a kutyát sétálni rögtön. Eszek valamit közben nézem az Éden Hotelt 21:20-tól 22:20-ig. Aztán lefürdök és megyek aludni. Másnap folyt. köv.


Ha a párom szabadnapos,akkor annyiban változik,hogy reggel nem megy el dolgozni és délután Ő leviszi a kutyát. De ettől függetlenül reggel és este én viszem le többnyire....


Főzni átlagosan két naponta szoktam, ha van miből...nem élünk túl nagy lábon sajnos. Mosni a gép szokott én csak pakolok és teregetek...ha hétköznap nagy a dzsuva a lakásban felszívom magam és képes vagyok a fürdőt elkezdeni takarítani és felmosni a padlót,ahol kell,de többnyire hétvégén zajlik a nagyobb takarítás.


23N

2012. ápr. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem enyhén gúnyos a kérdés de azért válaszolok:

Alvás: nem vagyok túl jó alvó, de ha az lennék akkor este 9-10től aludhatnék általában reggel fél6-6ig. Dolgozni 8-16:30ig szoktam. Főzés, mosogatás, takarítás általában munka után vagy este kb 30-40perc alatt megvan. Mosni hétvégén vagy hétköznap este szoktam, ezzel párhuzamosan szinte bármit lehet csinálni, bepakolni max 5perc a ruhákat (ebben az is benne van, hogy a más által elszórt darabokat begyűjtöm), kipakolni és teregetni 10perc. Mivel hétvégén nekem is, mint mindenki másnak több ideje van, ezért akkor előre megfőzök mondjuk keddig, így csak szerdán kell újra, néha előre főzök ismét péntekig. És épp ezért szoktam a mosást is hétvégére időzíteni. Az előre elkészített ételek nagy része az az amit viszünk ebédnek a munkába, vacsorára attól függően miből mennyi maradt és ki mennyire szereti, van aki ugyanazt kér, sokszor főzök frisset, de az sem ritka, ha pirítós, melegszendvics, pizza, bundáskenyér, saláta... van.

Simán jut aktívan napi 3óra a kutyámra és emellett még este filmezünk, játszunk, szerelünk, kertet ápolunk, locsolunk...

2012. ápr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

A kérdésem csak az olyan emberekre irányul, akik a következőt állítják:


Azt mondják, hogy mindennap 3x legalább másfél órára kiviszik a kutyusukat. Otthoni foglalkozásként, tanításként legalább napi 2-3 órát foglalkoznak velük. És ebben még nincs benne a napi simi, a csak úgy szeretjük a kutyust dolog... Akkor még ugye dolgoznak is, fenn tartanak egy háztartást és még az alvásra is jut idejük! Én ezt ép ésszel nem tudom felfogni, hogy hogy lehet! Komolyan mondom egy zsenik!


Akinek nem inge, ne vegye magára, mert csak az ilyen csodabogaraktól kérdezem ezt, és visszaszívom minden egyes szavam és én fogok őszíntén elnézést kérni, ha megtudja ezt valaki magyarázni!

2012. ápr. 1. 13:18
 8/12 anonim ***** válasza:
6. válaszoló vagyok: 3-4óra naponta mindig jut a kutyára, de ebben benne van a séta és a tanítás is. A simi meg az hogy csak úgy együtt vagyunk az nincs. Hétvégén még össze is jöhetne a 3x1,5órás séta, de ezt ki szoktuk váltani 2x2-3órással vagy egy 4-5órás túrázással +ezeken felül jön a nap többi részén esedékes kb 5perces eü séták. Emellett igyekszem fent tartani a háztartást is. Bár sokkal gördülékenyebben menne minden, ha több segítséget kapnék, de még ennyivel is amennyit kapok (kb semmi), ha van naponta pár órám ami csak úgy elmegy értelmetlen dolgokra (mint pl most itt ülök a gép előtt és válaszolok itt).
2012. ápr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amit leírsz, azzal szerintem itt nem nagyon találkoztál. Napi 3x-i séta oké, 1,5 óra oké, de nem egyszerre. A három sétából egy legyen 1,5 óra. 2-3 óra folyamatos tanítást egy kutya sem bír agyilag, ez marhaság. Szerintem szakaszokra bontva is baromi sok, a 3 mindenképpen, a 2 talán még elmegy, de csakis többfelé bontva és elosztva a nap folyamán.

Valamit nagyon félreérthettél.

2012. ápr. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Volt itt egy kérdés, ahol kérdezték, hogy milyen kutyát ajánlanak neki úgy, hogy napi x órát(már nem tudom mennyi volt) tudnának rászánni és ott írta ezt a marhaságot néhány ember... Épp beszéltük ezt a barátaimmal, azért tettem fel itt ezt a kérdést.
2012. ápr. 1. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!