Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Laparoszkópos ivartalanítás?

Laparoszkópos ivartalanítás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, valaki ivartalaníttatta már így a nőstény kutyáját így? Mik a tapasztalatok? Megéri valóban ilyen sokat fizetni? Az én kutyusom nagyon rosszul viseli a fájdalmat, sérv műtét után 4-ik napon kelt fel... azon gondolkodtam, hogy így fogom kiivartalaníttatni, csak nem tudom valóban nincs fájdalom stb?
2012. ápr. 1. 14:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Amiket írnak róla, az tényleg igaz. Kisebb seb, kisebb fájdalom, gyorsabb gyógyulás.
2012. ápr. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm bár érdekelne tapasztalati vélemény is, hogy valóban jobb sokkal mint a normális ivartalanítás
2012. ápr. 1. 14:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy logikus. Kicsi seb, kevesebb macera.
2012. ápr. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly nyáron így ivartalanították a 10 (!) éves német juhászomat. Annyi hogy mostanra felszedett vagy 8 kilót, de tényleg csak fél-egy centis sebek maradtak vissza és nem kellett gallért rakni a kutyára amit külön öröm volt, mert tuti nem fért volna be a házába gallérral meg a másik kutyámnak ki lett volna szolgáltatva, akivel elég gyakran bunyóznak (játszanak)


Év elején meg a macskámat ivartalaníttattam így, ott meg csak 1 kb. 3 milliméteres seb maradt vissza. Itt meg végképp klassz volt, a kis Sissymnek, hogy nem kellett azt a hülye parabolaantennát rárakni... :-)

2013. márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon megéri. A kutyám már a műtét után pár órával tökéletesen jól volt, mintha semmi sem történt volna.
2023. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!