Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért van az, hogy aki a...

Miért van az, hogy aki a "tetszik a kutyám? " típusú kérdéseknél nemleges választ ad, azt lepontozzák?

Figyelt kérdés

Igazából más kérdéseknél is megfigyeltem ezt, ha valaki a kérdésre válaszol, de a többségnek nem tetszik a válasz, lepontozzák.

Én speciel leszarom a pontozást, csak kíváncsi vagyok, mi az oka ennek.


2012. ápr. 1. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert vannak olyan kis hisztis emberek, akik nem bírják elviselni hogy valakinek ne tetszen a kutyulijuk.

Szerintem szánalmas viselkedés. Miért ha a parkban 4 ember azt mondja de aranyos, az 5. meg azt mondja nem tetszenek a pl. uszkárok akkor orrba vágja?

Gyerekes dolog. :)

Nekünk 2 pincsi keverékünk van, több embernek tetszik, de akinek nem, az tartson olyat ami neki tetszik. :D

2012. ápr. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%

egyáltalán ki az az idiota aki gyk-n ilyen kérdéseket feltesz? -.-

ja, hogy már az oviban is van internet elérés? :D

2012. ápr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki kulturáltan megmondja, hogy nem tetszik neki,akkor szerintem nem kellene lepontozni, de ha direkt kötözködik és csúnyán beszél, akkor az lepontozás jogos.
2012. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ilyen kérdésekre már nem is válaszolok. Mindenkinek más kutya tetszik - kinek a pap, kinek a paplan...
2012. ápr. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a legtöbb kérdésnél megfigyeltem. A lepontozás az nagyon megy, de nagyon ritka, ha valaki megnyomja a zöld kezet.
2012. ápr. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 RipKoresz ***** válasza:
57%
Zöldkéz mindenkinek!
2012. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Előző... :D

Ment Neked is! :)

2012. ápr. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!