Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek erről a tápról?

Mi a véleményetek erről a tápról?

Figyelt kérdés

dolli dog premium energy ( [link] )


szüleim erre a tápra akarnak váltani. eddig a kutyusom dog chow-t kapott. melyik táp a jobb?


2012. ápr. 2. 15:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Az összetétele és az etetési útmutatója nagyon el van rejtve, sehol sem találom. De max kb egy minőség.

Ha az ára miatt váltanának akkor inkább brit, susa vagy josera tápok közül válogassatok, jobbak sokkal, mint a DC és kevesebb is kell belőlük, így olcsóbban kijöttök. Van most egy új magyar táp, összetétel alapján az is elég jónak ígérkezik:

[link]

Ha jól emlékszem most nagyon olcsó bevezető áron adják.

2012. ápr. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm! azért erre a tápra gondoltak mert ez helyben is beszerezhető. eddig sokszor a dog chow-ért is elmentünk 30 km-t is. amiket felsolrotál az itt nem kapható sajnos. :(
2012. ápr. 3. 14:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért nem rendeltek netről? Az utóbbit láttam vaterán 5000Ft körül/zsák és ingyen kiszállítják. A többit is netről rendelve sokkal olcsóbban be lehet szerezni és bizonyos érték felett (5-8-10e Ft bolttól függően) azok is ingyen szállítanak.

Megkerestem neked:

[link]

Illetve ennél olcsóbban is láttam különböző hirdetős oldalakon (keress rá a gyártó nevére és kiad párat).

2012. ápr. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. ápr. 3. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!