Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit kell tudni a Golden...

Mit kell tudni a Golden Retrieverekről?

Figyelt kérdés
Kertvárosban lakunk és most készülünk vásárolni egyet, csak kíváncsi vagyok mikre számíthatok.

2012. ápr. 2. 22:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Google keresőbe beírod. Rengeteg találatot fog kidobni. Ezeket megnyitod. Aztán olvasgatsz.

Esetleg könyvet is vehetsz a fajtáról. De biztos, hogy fog segíteni a tenyésztő, ha még megválaszalatlan kérdéseitek lennének.

2012. ápr. 2. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsősorban azt kell róluk tudni, amit megtalálsz a neten, meg amit a tenyésztő elmond. Mindent. Igen, a neten is tapasztalatokat írnak, nem kell azért ide jönnöd.
2012. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És mindezek mellé: vasárnap este, talán az RTL-en lesz egy film (én a könyvet olvastam, de a film előzetes alapján az sem rossz), ami Marley-ról szól (remélem, jól írtam). Én még ajánlanám, hogy nézd meg. Azon kívül, hogy nagyon szórakoztató családi film , betekintést kaphatsz egy goldie jellemébe, merthogy a történet valós eseményeken alapul. Nem az a csöpögős, sírós sikersztori, leginkább a kutyatartás buktatóit mutatja be, hogy milyen, mikor az ember beleválaszt egy retrieverbe.... rengeteget röhögtem rajta anno...
2012. ápr. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 törpenyusziii válasza:
Az a film (Marley meg én) nagyon jó és tényleg tanít egyet s mást a kutyafajta adottságairól...
2012. ápr. 4. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!