Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nyáron fogok kapni egy Bichon...

Nyáron fogok kapni egy Bichon Havanese kiskutyát. Milyen prémium táppal etessem? Ti melyikeket ajánljátok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a tenyésztőt, akitől veszitek, hogy ő mit ajánl.
2012. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nekem is Bichon Havanese kutyám van, én Royal Canin tápot adok neki.
2012. ápr. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 5 hónapos a havanesem és már kipróbáltunk pár tápot.:) Sajnos rossz helyről hoztuk, ahol pedigree tápot kapott, de 10 hetes korától (ahogy hozzánk került) Josera Juniorral etettük. Pár hét után kiderült, hogy allergiás a csirkére, úgyhogy váltottunk a Purina Pro Plan lazacos tápjára. Egészen mostanáig ezt ette, de egyrészt iszonyat büdös volt tőle a szája, másrészt találtunk egy helyet, ahol kimérve olcsóbban tudunk tápot venni, de ott nincs ilyen Purina, úgyhogy egy hete (10-én lesz 6 hónapos) Acana tápot kap (bárányos, úgyhogy a szája sem olyan büdös már). Majd te is kitapasztalod, hogy melyik a legjobb a kutyának! Sok örömet és egészséget kívánok a kutyushoz!:)
2012. ápr. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)Az Acana tápot biztos,hogy kipróbáljuk:)

Utolsó,hogy hívják a kutyusodat,kan vagy szuka? Már nagyon várom az én kis szőrgombócomat:)Tudtok aranyos lányneveket?

2012. ápr. 3. 10:30
 5/8 A kérdező kommentje:
Ha még van valami tapasztalatotok a Havanese tartásáról,légyszi írjátok le! Előre is köszi:)
2012. ápr. 3. 10:35
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok


A kutyusom egy lassan fél éves szuka kutyus. A neve Dominó és nagyon okos kutya!:) Ha van valami kérdésed, akkor írj nekem nyugodtan privátban!


Tudom mennyire izgulsz, én is alig vártam, hogy hazahozzam az én picuromat!:) Az utolsó hét volt a leghosszabb, de hidd el, hogy megéri! Addig vásárolj be neki, olvasgass a fajtáról, a kutyanevelésről és tervezd el, hogy hogyan akarod nevelni! Érdemes már akár 3 hónapos korától elkezdeni nevelni, mert nagyon hamar a fejedre nőhet! Én próbálom betartani a szabályokat, ha egyszer valamit megtiltok, akkor az úgy is marad. Viszont ennek ellenére is sikerült elrontanom valamit és most van egy kis hisztis kutyám.:) Mondjuk tudom kezelni és igyekszem leszoktatni róla, de megspórolhattam volna ezt, ha következetesebb vagyok.:) Az a baj, hogy túl édesek és könnyen megenyhül az ember.:)


Néhány kép Dominóról:

Pár hetesen: [link]


[link]

[link]

[link]


Imádom!:)

2012. ápr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos a kutyusod:)) Ti kertben vagy bent tartjátok?
2012. ápr. 3. 11:35
 8/8 VBeata81 ***** válasza:
Én Trainer Fitness 3 adult/mini tápot etetek. Kiváló minőségű, csak ajánlani tudom.
2012. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!