Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ugye egy hatalmas kaukázusi...

Ugye egy hatalmas kaukázusi keverék nem tud kárt tenni, egy pici tüzelő palotapincsiben? A keverék 14 éves, a pici,2 éves.

Figyelt kérdés

2012. ápr. 2. 23:54
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mármint hogy érted, hogy kárt tenni benne? Azzal is bántja, ha csak ráül, nemhogy ha elborul az agya és meg akarja dugni. Ivartalaníttassátok a pincsit, mindkét kutyának és nektek is úgy lesz a legjobb.
2012. ápr. 2. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
A kutyák sok mindenre képesek. Ha a kau keverék még képes a fedezésre, bizony nagyon komoly kárt tehet a kicsiben.A kutyák nem méricskélnek, hanem mennek a hormonjaik után.
2012. ápr. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Jézusom! Meg tudja dugni? Én mondjuk csak azt láttam, hogy a feje fölött végez párzó mozdulatot a hatalmas kutyám. Szerintem szét szakadna a kicsi, ha az a nagy ló beledugná a péniszét. Nem?
2012. ápr. 3. 00:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon komoly sérülést okozhat a kicsinek. Zárd őket külön!
2012. ápr. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Hány éves korig fedezőképes egy kan kutya? Meddig tart a tüzelés egy nőstény kutyánál?
2012. ápr. 3. 00:13
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb kan élete végéig képes fedezni. A szukák 3 hétig tüzelnek.
2012. ápr. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, mennek a zöld mancsocskák.
2012. ápr. 3. 00:23
 8/22 anonim ***** válasza:
77%

"A kérdező kommentje:


Jézusom! Meg tudja dugni? Én mondjuk csak azt láttam, hogy a feje fölött végez párzó mozdulatot a hatalmas kutyám. Szerintem szét szakadna a kicsi, ha az a nagy ló beledugná a péniszét. Nem?"


Te tényleg ennyire hülye vagy, vagy csak tetteted?? Amúgy valószínű, hogy nem tudja megdugni, mivel a termete miatt nem fér hozzá. De mivel kb. 100x akkora a kaukázusi. De elég, ha lábát a gerincére teszi és már összeroppantotta a kutyádat! Még mindig nem érted?

2012. ápr. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
De igen most már értem. Erre nem is gondoltam. Köszi a választ!
2012. ápr. 3. 00:55
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne vegyétek biztosra,hogy nem tudja megdugni. láttam én már husky-csivava mixet is,meg cifrábbakat . Ha nem is tudja meghúzni,a kanok ilyenkor nagyon nyomulnak,könnyen kárt tehet az amúgy sem fiatal kiskutyában. Ivartalanittasd ki a kant!!!
2012. ápr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!