Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gödöllői Alsó parkban hol...

Gödöllői Alsó parkban hol található a kutyafuttató?

Figyelt kérdés

A legfrissebb Gödöllői Szolgálatban láttam egy képet egy hatalmas kutyafuttatóról, ami a kép címzése alapján az alsó parkban található.


Kérlek segítsetek, hogy ez a kutyafuttató az Alsó parkban hogy közelíthető meg, mert én még sohasem akadtam rá, pedig sokat járunk oda ki.


Nagyon köszönöm előre is! :)



2012. ápr. 3. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Melyik napi szolgálatba volt???


én nem is hallottam,hogy oda csináltak ,3 napja voltam az alsó parkba ,de nem láttam sehol kutyafuttatót...



a Patak téren van egy ,de az nagyon kicsi... meg a Kör utcánál a patak mellett az nagyobb..

2012. ápr. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A 2012. április 4. napi számban volt, még egy kép is készült róla! Rögtön a második oldal tetején "Kutyahelyzet" című cikk: [link]


A héten valamikor el akarok menni, és keresztül-kasul átnézem a parkot, mert nagyon meg szeretném találni, a kép alapján nagyon nagynak látszik a futtató, nem ilyen kis sz@r 10-5 méteres, mint a többi!! :)

Sajnos sem párom, sem én nem tudtuk kitalálni, melyik részén lehet a parknak, nem ismerős... :(

2012. ápr. 5. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:

nekem sem ismerős ez a rész ,de vmelyik nap én is körül nézek :)



mondjuk mi a kastély parkba szoktuk a kutyákat vinni ,de hátulra megyünk, arra sétálni se szoktak és eddig senki nem szólt hogy kutyát bevinni és elengedni nem szabad..


milyen kutyátok van??

mert keresünk a kölyök kutyánknak játszótársat,mert kutyás ismerősök nem szoktak velünk jönni a parkba és a másik kutyánk idős már és nem annyira eleven mint a kölyök


2 bichonunk van :)

2012. ápr. 5. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nekem egy 10 hónapos (holnap lesz annyi) boxer szukám van.

Mi is nagyon ritkán járunk parkba, mert elég idióta ott a kutyás közösség, mi GKSK-ba szoktunk inkább kijárogatni jó sokat (meg én ott tevékenykedek is).


Ezen kívül hétvégente igyekszünk kirándulni járni a kutyákkal (még van egy 12 éves öreg keverékünk is, ő inkább feküdni szeret már), ha éppen nincs kutyasuli, vagy ilyesmi, meg inkább a határba szeretünk velük kimenni, ahol nincsenek mások. :) A kutyasuliban meg egész nap kutyázhatnak a kutyáink... :D


Sajnos nincs kiírva a tiltás, viszont az ebtartási rendeletben benne van feketén-fehéren, hogy tilos az ebet póráz nélkül sétáltatni városon belül. :( És ugye a jogszabályok nemtudása nem mentesít a felelősség alól, és igen paprikás a büntetés ára.. :(

2012. ápr. 5. 13:16
 5/6 anonim ***** válasza:

hát az oké,hogy tilos az utcán elengedve sétáltatni a kutyát(ettől függetlenül itt a környéken mindenki el elengedi a kutyáját) de a parkokba mért nem lehet?! a park az egyetlen nagy tér ahol normálisan lehet sétálni és nyugodt szível engedem el a kutyákat, az idős kutyám kicsit félős a többi kutyával szemben,ezért az utcán nem is merem elengedni (amikor fiatal volt akkor megtámadta két kutya,azóta nem jön ki más ebbekkel csak ha egy kicsi időt eltöltött velük), a kölyök meg egy energia bomba és a parkba tudjuk igazán lefárasztani..


ma délután tesóm haza ér és akkor elmegyünk az alsó parkba ,megkeressük ezt a kutyafuttatót :)

2012. ápr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez a terület szerintem a Stromfeld lakótelep utáni parkos rész közepén van, a vonatállomás felőli végénél. Ott van ilyen bekerített rész.
2012. jún. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!