Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Foresto VS Kiltix? (Kérlek...

Foresto VS Kiltix? (Kérlek véleményezd! )

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ez a Foresto számomra egy újdonság a piacon, állítólag jobb a kiltixnél, és Bayer termék, ami bizalomgerjesztő.

Szeretném megkérdezni, hogy kinek milyen tapasztalatai vannak, váltott-e valaki Kiltixről Foresto-ra?


Kérlek, osszátok meg a 2 termékkel kapcsolatos tapasztalataitokat!



2012. ápr. 3. 12:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak számodra új, hanem mindenkinek. Elég kevés helyen lehet még kapni. Egyvalakiről tudok aki használja, de korai lenne ilyen rövid idő után véleményt mondani róla. Nekem szimpatikus, hogy van 70 centis változatban is, 8 hónapig bírja és vízbe is lehet menni vele. Hogy mennyire hatékony, azt ki kell próbálni! Amúgy is kutyától és földrajzi területtől is függ az egyes szerek hatékonysága.
2012. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
személyes tapasztalatom még nincs, de a leírások alapján nagyon jónak tűnik. sajnos azért jóval drágább, mint a kiltix, de nyilván modernebb is és elvileg egy hónappal tovább fejti ki a hatását. mindenképp ki fogom próbálni
2012. ápr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Értem, szóval ez tényleg egy új termék a piacon.

Nálunk Gödöllőn a KoVaVet állatorvosnál már ott van a polcokon, kapható az újdonság, még szórólapot is adtak róla, bár első sorban (az ár miatt) a dokink Kiltixet javasolt, de ezt is nagyon dicsérte, hogy szerinte ez is be fog válni.

Az a baj, hogy most vacillálok, mert a Kiltix 4.100,- Ft 7 hónapra, míg ez az újdonság (ami rizikó, hogy jó-e) pedig 7.000,- Ft környékén mozog.


A kutyaúsztatásnál viszont szuper lenne, nem kéne örökké fel-le kapkodni a védelmet nyújtó örvet.


Köszönöm a válaszaitokat, várom a továbbiakat, ment a thumbs up! :)

2012. ápr. 3. 12:47
 4/17 anonim ***** válasza:
77%
A kiltix büdös. A Foresto-t szagolta már valaki?
2012. ápr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Ja, meg állítólag a Foreston valami fényvisszaverő izé is van.
2012. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azt írják nem szagos. A fényvisszaverő meg ajándékba van, nem?
2012. ápr. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemrég említette az állatorvosom, de akkor még ő sem tudott belőle szerezni csak rendelt belőle pár darabot. Legnagyobb előnyének azt említette, hogy elvileg ez is teljesen szagtalan, mint a scalibor. Hogy mennyire hatásos az majd kiderül, gondolom lesznek páran akik kipróbálják.
2012. ápr. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:

sziasztok!


Én hétfőn fogom megvenni a forestot, úgyhogy majd kb. 1 hónap használat után megírom, hogy mennyire működik jól.

Minden nap erdőben sétálok a kutyáimmal, ahol már most hemzsegnek a kullancsok...

Én tavaly a kiltixet használtam, semmi gond nem volt vele, és az egyik kutyámon kipróbáltam a duobandet is, ami az árához képest meglepően jól működött.

-Gondoltam, hogy akkor idén mindenki duoband-et kap, ami most is hozza a kívánt hatást kivéve a 20 kg feletti kutyámnál. 2 hét alatt már 3 kullancsot szedtem ki belőle, úgyhogy neki lesz a foresto. Nem értem, hogy rajta miért nem működi a duo, mert rövid szőrű, és nem sokkal nagyobb mint a többi kutyám.


Egyébként több embernek is ajánlottam a duoband-et, mondjuk mindenkinek 10 kg alatt van a kutyája, és tőlük is csak pozitív visszajelzést hallottam, senki sem panaszkodott rá.

Igaz, hogy csak 4 hónapig jó, de ha azt nézzük, hogy ha 2őt is kell venned, akkor is max. 2000.- ből megvan egy évre a védelem és több kutyánál számít, hogy mi mennyi...

Szóval ha kistestű kutyára szeretnél nyakörvet nézz utána a duoband-nek is!

2012. ápr. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nagytestűekről van szó, de nagyon köszönöm az ajánlásodat! :)


A Foresto-val kapcsolatos élményeidet várom! :)


Én lehet, hogy az egyik kutyára kipróbálom a Foresto-t, a másikon pedig megmaradunk a Kiltixnél. :)

2012. ápr. 5. 13:09
 10/17 anonim ***** válasza:
MI ma vettük meg, de 1 hónap múlva szívesen írok értékelést!
2012. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!