Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyakiállításra felvezetőt...

Kutyakiállításra felvezetőt hol keressek?

Figyelt kérdés
Van egyáltalán ilyen? Hogy más kutyáját vezetik fel? Van egy 4 hónapos kutyám, a kiállításra már 6,5 hónapos lesz, kölyök osztályban szeretném nevezni. Kell a kutyát tanítani, hogy szépen viselkedjen, stb.?
2012. ápr. 3. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Itt találsz párat,vedd fel velük a kapcsolatot melyikük vállalja.

[link]

2012. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

szia! igen, létezik ilyen h felvezető. a profi felvezetők, tanítják is magyarul fel is készítik a kutyát a kiállításra. ha beírod ide a keresőbe h "handler" ki fog neked dobálni minden hasznos információt.

Egyébként szerintem az a minimum egy kiállításon h tudjon normálisan viselkedni a kutya.

2012. ápr. 3. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát 4 hónapos, még minden játék neki. De már szépen tud ülni. :) Tudom az ott pont nem kell. :) És azt sem bánja ha fogdossák a lábát, a fogait is meg lehet nézni, de nem szereti.

Igazából hobby kutya, de kíváncsi vagyok hozzáértő véleményre. A szüleinek elég jó eredményei vannak.

2012. ápr. 3. 14:36
 4/4 anonim ***** válasza:

6,5 hónaposan még Kölyök osztályba lehet nevezni, ott nem annyira fontos a tökéletes beállás, meg az sem baj ha közben ellép, meg egy kicsit ugrál a felvezetés közben.

Amúgy érdemes keresni az adott fajtához tartozó handling videókat a neten, rengeteg van, meg esetleg grooming videót ha olyan fajta!

Felevetező pórázt bármilyen állatokkal foglalkozó boltban lehet kapni amúgy.

Ha kérdésed van nyugodtan írj levelet.

2012. ápr. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!