Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » SEGÍTSETEK! Mit tegyek a...

SEGÍTSETEK! Mit tegyek a nagyon-nagyon domináns kan kutyámmal?

Figyelt kérdés

Minden trükköt megcsinál elsőre ha utasítom!Kutyasuliba is járunk!De!Nekimegy a kan kutyáknak!!!Nem agresszív hanem domináns!!!3éves.kan.Csak Kanokkal ilyen, de nem mindeggyikkel!Àltalában le tudom állítani!Tudom falkavezérség...Én vagyok a főnök, de teljesen kétségbe vagyok esve már.Há meglát egy kan kutyàt egyből magasra emeli a farkát és fejet.Ha a kutya odanyomja a fejét akkor megharapja a pofáját, de elötte morog (figyelmezteti).Há meglátom a póràzt akkor nagyon morog /hörög rámnéz de nem bánt engem!!!Odanyúlhatok a nyitott szájához nem nyúl hozzám és nem is morog rám csak a kutyára.Szerintem nagyon felhergeli magát!Miért?MIT tegyek???Cibaljam?Ha lefektetem lefekszik de nem adja meg magat!Ha a kutya odamegy miközben fekszik megharapja!:'(

Csak normális válaszokat!!!Köszi!:)


2012. ápr. 3. 14:54
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A csodálatos kuryadoki alapján nevelem!
2012. ápr. 3. 14:56
 2/16 A kérdező kommentje:
A csodálatos kutyadoki alapján nevelem!
2012. ápr. 3. 14:56
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendszeresen vidd kutyák közé. Ha ilyen viselkedést mutat, állítsd le, szólj rá, teremtsd le. Meg kell tanulnia, hogy te vagy a falkavezér, neki nincs joga dominálni.

Merre laksz? Közös sétában benne vagyok.

2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha nem tenyésztésre szánt kutyus, akkor az ivartalanítást ajánlom elsőnek.

Neked megadja magát? Vagy neked se?

2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Akkor csak így tovább és ivartalanítás!
2012. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Nekem megadja magát simán!:)Akkor is ha más kutya is van.De a kutyának nem adja meg magát.Naponta többször viszem kutyákhoz.Kb.egy séta alkalmával 15-20 kutya van.Mindet megtűri de az új kanokat nem :(

Nagyon szeretném ivartalaníttatni de nincs rá pénzem...De nagyon szeretném!!!:(

2012. ápr. 3. 15:08
 7/16 A kérdező kommentje:

Hogyan állítsam le pl.?

Mert mindenki máshogy szokta és érdekel ti hogyan szokások ha kell?:)

2012. ápr. 3. 15:13
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha a csodálatos kutya dokit nézed akkor tudnád !

Nekem is domináns volt a kutyám .

De már tudom hogy álítsam le .

finoman meg kell rugni a hasát a nemiszerve fölött !

Mert pont ott van a dominancia pontjuk és ha azt meg rugod ( finoman !) Akkor a kutya egyből le fogg állni , és mindig akkor csináld vele mikor kezdi a dominanciáskodást és utána már tudja hogy nem szabad .

2012. ápr. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Igen ezt tudom.Alkalmaztak is rajta! De mindenki azzal jött, hogy én szadista állatkínzó vagyok :(

Hiába magyaráztam nem értették :'(

2012. ápr. 3. 15:39
 10/16 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz másokkal.
2012. ápr. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!