Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka férfihoz Kan nőhöz...

Szuka férfihoz Kan nőhöz ragaszkodik jobban?

Figyelt kérdés
Vagy hogy van ez? Nálatok van ilyen?

2012. ápr. 3. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Általában igen, de ha pl. egy kannak rossz emlékei vannak a nőkkel kapcsolatban, mert egy nő bántotta, akkor az a kan a férfiakhoz fog jobban ragaszkodni.
2012. ápr. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szuka és kan kutyáim is vannak. Mind hozzám ragaszkodik, mivel én vagyok a falkavezér, én adok nekik enni, én ápolom őket, én babusgatom őket, én sétáltatok, én tanítom..... a férjemet is elfogadják, de ha ketten egyszerre kétfélét parancsolunk, vagy kétfelé hívjuk őket, egy sem neki fogad szót, vagy hozzá szalad oda....
2012. ápr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek semmi köze a nemhez. Attól függ ki és hogyan neveli őket.
2012. ápr. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én mentett kutyám utálja a férfiakat, különösen a részegekre morog és vicsorog. Itthon derült ki (ütésnyomok), hogy bántották, ezért dühös a férfiakra. Egyébként ivartalanitott szuka.
2012. ápr. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 3-ashoz. Nálunk én vagyok a vezér (legalább is remélem). Kiskorától kezdve én foglalkozok vele, de etetések alkalmával többször páromtól kapta a kaját. Most úgy néz ki, hogy egész nap minden rezzenésemre figyel, kivéve az etetési időszakot amikor óramű pontossággal a páromtól el sem mozdul.
2012. ápr. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a neveléstől függ, bár nagymamámnak van két pulija egyol szuka másik kan és mind a kettő hozzám ragaszkodik legjobban.
2012. ápr. 4. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az én szuka kutyám jobban szereti a nőket beleértve engem is ,a férfiaktól fél..


de a másik kutyánk ő is szuka,ő látszik rajta hogy oda van a férfiakért ,bár ő mindenkit szeret,apával valahogy másképp viselkedik ,inkább olyan megadóbb vele szemben..

2012. ápr. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a férjem foglalkozik a kannal, én a szukákkal. Hát nem is nagyon fogadnak neki szót első szóra a csajok:) A kan, nekem is néha húzódózik, de mi igy neveltük őket.
2012. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!