Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A yorki kutyust hogyan kell...

A yorki kutyust hogyan kell gondozni?

Figyelt kérdés

Vagyis nemsokára kölykök születnek és láttam olyan képeket ahol a fülét beragasszák. Ez hogyan működik? Meg eggyáltalán

még miket kéne csináljak? Ez lesz az első almom és szeretném

hogyha minden tökéletes lenne.


2008. ápr. 15. 20:01
 1/4 A kérdező kommentje:
Létszíves segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!
2008. ápr. 17. 17:43
 2/4 anonim válasza:
Szíja!Nekem 2 yorki leányom van:)Egyik 1,5 éves a msik 9hónapos.Nem minden estbe kell kötni a fülüket de ha kell,úgy kell csinálni,hogy vágsz le akkora ragtapaszt,ami a kiskutya füle tövét 2x be lehet körbe tekerni.Mindig arra figelj ne legyen túl szóros a kötés,mert akkor eltörik a porc!Elöszőr meg próbálja a kicsi leszedni a füléről a kötés,de pár nap mulva meg szókja.Ha írsz nekem küldök Moncsikámról olyan képet ahol fel van kötve a füle.A kisebbik kutyámnál nem kellet felkötni felállt magától.Minden képpen kell neki cálcium,és multivitaim tabletta "Algás.Minden nap meg kell fésülni,a bundusát,és vegyél kutya pelust,hogy nepisilja össze a lakást.2 havonta kutya kozmetika,ahol meg csinálják,a tappancsok közötti szőr kivágását,és a füléből kiszedik a felesleges szőrt!
2008. ápr. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
kösszönöm szépen :-)
2008. ápr. 20. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia Zsuzska.(első válaszoló)Móni vagyok a klubból.:-)

sztem vedd meg a Yorkis könyvet,minden benne van.a fülkötözés nem egyszerű,inkább kérj meg egy tenyésztőt,v orvost,h mutassa meg.

2008. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!