Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Jó kutyasuli a Cerberos?

Jó kutyasuli a Cerberos?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 4. 09:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
31%
Igen :)
2012. ápr. 4. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%

Attól függ, milyen oktatási rendszerben szeretnél tanulni.


Nagy hírneve van, de nekem nem szimpatikus ahogy tanítanak, úgyhogy nekem nem megfelelőek.


Ezt csak te tudhatod, attól függően, mit szeretnél elérni, hogyan, mik a céljaid hosszútávúan, stb.


Én személy szerint a tüköriskolákat részesítem előnyben, de a Cerberos is nagyon eredményes a maga technikájával szerintem.


Szerintem vedd fel a Cerberossal a kapcsolatot és menj el megnézni, hogyan oktatnak, és döntsd el, hogy neked jó-e, vagy sem, amit látsz, tapasztalsz, ez nem kerül semmibe. :)


Sok sikert a választáshoz!

2012. ápr. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

A hírneve tényleg jo,csak kérdésh egy jol felkapott reklámrol van e szo vagy tényleg szuper. Személyes tapasztalatom nincs,desok jot és rosszatt halottam rola,illetve a rosszat csak azt h ha nem fajtatiszta a kutysuod le vagy nézve. Vki aki oda jár,tapasztalt ilyen neműdiszkrimináciot? Vagy alaptalan?

Én is azt javaslom h menj el oda meg egy tükörmodszeres kutyasuliba és döntsd el melyik a legjobban hozzádillő.

2012. ápr. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
37%

A tükörmódszer sajnos nem alkalmas minden kutya nevelésére, főleg nem alkalmas átnevelésre.

Én foglalkoztam már több kutyával, akik dominánsak voltak, ivaros kanok, sajnos mire a tükörsuliból elküldték a gazdid, azzal, hogy nem tudnak mit kezdeni a kutyával,már késő volt. fél-egy év tréning volt mire a kutya újra nagy biztonsággal kezelhető lett.

Tehát a tükör nem alkalmas minden kutyának (ezt ők meg is mondják,elküldik a kutyát)

A Cerberos módszere minden kutyát kezel.

2012. ápr. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

4. hozzászóló.


Miért nyilatkozol a tüköriskolákról úgy, hogy nem vagy benne? Talán téged elküldtek?


Nekem a tüköriskolában egy 12 éves, keverék, 100 %-osan antiszociális (kutyák emberek felé egyaránt kiszámíthatatlan volt) kutyát 2 hónap alatt (!!!) helyretettek...


A tüköriskolák csak azokat küldik el, akik nem hajlandóak tenni azért, hogy megoldódjon a probléma, hanem várják a sült galambot, és nem működnek együtt az iskolával. A kutyát nem csak a tükör iskola javítja meg. A tükörmódszer nem csak a kutyasuli 4 falán belül szól, hanem az egész életmódot, gondolkodásmódot meg kell hozzá változtatni, de ugyebár az emberek ennyit áldozatot nem biztos, hogy hajlandóak tenni a saját kutyájukért, akiért mellesleg felelősséget vállaltak...


És pont a változás elöli elzárkózás miatt tart ott a magyar állattartás, ahol tart...

2012. ápr. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
40%

Bocs, én kiképzéssel foglalkozom, több kutya került hozzám aki megjárta előtte a tüköriskolát.

A gazdikkal semmi gond nem volt, a kutyák voltak dominánsak.

Nagyon szép, hogy úgy gondolod ez az egyetlen helyesmódszer, demár ez is mutatja, hogy nem gondolod végig.

És sokmódszerrel dolgozom, de amikor van 4 agresszív domináns ivaros kan egy csoportban, ott ehhez mért módszerek kellenek. Nem erőszakosak, de sokkal határozottabbak mint amit a tükör megenged.

Tájékozódj, mielőtt demagóg leszel.

2012. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Konkrétan befogadott, eddig utcán élő kutyáról van szó. Félelemből fakadó agresszió a probléma sarokba szorított helyzetben + szocializációs gondok. Nem domináns.
2012. ápr. 4. 10:46
 8/26 anonim ***** válasza:
én ajánlom menj a cerberosba, ha megteheted.
2012. ápr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Ok, de félek attól amit az ismerősöm mesélt. Ha emellé a kutya mellé kannákat hajigálnak, garantáltan kikészül tőle. Ugye, nála nem ezt csinálnák?
2012. ápr. 4. 10:55
 10/26 anonim ***** válasza:

A kanna nem hülyeség. Csak akkor csinálják,ha balhé van kialakulóban.

Eredete egyébként a vadászkutyák oktatása volt, aholmár a kölykökmellé zajos tárgyakat dobálnak,hogy állja később a lövést.Így nem lesz ilyedős (pl tüzijátéknál sem)

Én Szerintem inkább pár zörgős kanna (kavicsok vannak benne, hogy zörögjön) mint para minden tüzijátékkor

2012. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!