Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha nem fokozatosan váltok...

Ha nem fokozatosan váltok tápot és netán hasmenése lenne a kutyámnak helyre állna a szervezete?

Figyelt kérdés

Már a régi tápjából 2-3 napra elegendő van ,de holnap vagy pénteken megérkezik a rendelt táp ,erre váltok..viszont nem akarok a régiből venni..valószínű csak egyszeri étkezésnél tudom a kettőt összekeverni, mert a régi el fog fogyni..mondjuk eddig sose ment a hasa ha hirtelen váltottunk (hirtelen tápváltás esetén azt értem hogy 1x-2x etetésnél kevertük fele-fele arányban a tápot)


ma házikosztot kap ,szóval egy nappal még eltudom tolni ,hogy maradjon a régi tápból..


2012. ápr. 4. 11:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz a régiből venni, akkor nem veszel. Ezzel nem tudunk mit kezdeni. Lehet, hogy hasmenése lesz, lehet, hogy nem.

Én vennék.

2012. ápr. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Adj a kajálás után egy kis sajtot, az megfogja a hasát , ha netán hasmenést okozna az új táp.


2-3 nap max. és úgy is hozzászokik

2012. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem még sose fostak a tápváltástól, igaz keverékek és nem divatfajták.
2012. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nekem se volt még baj ezzel,mint írtam sose ment a hasa csak kíváncsi voltam a véleményetekre..
2012. ápr. 4. 12:10
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha főztök neki egy nagyobb adag "kutya rizseshúst" és most kezded el fele-fele arányban adni a régi táppal, és ha megjön az új akkor is fele adag főtt étel lesz, akkor még nyersz pár napot és remélhetőleg ez épp elég lesz ahhoz, hogy ne okozzon hasmenést, ráadásul a rizsnek hasfogó hatása is van. (legutóbb én is így jártam, extra érzékeny a gyomra a kutyámnak és semmi baja nem volt)
2012. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!