Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Puli. Nevelési tanácsokat...

Puli. Nevelési tanácsokat tudnátok adni?

Figyelt kérdés
Az én pulim harapdál (5 hónapos) és ha rászólok, rácsapok elkezd ugatni és még hevesebben harap (csak játékból csinálja, magyarán kötözködik velem) aranyos meg minden de egyszerűen úgy elszemtelenedik hogy nem lehet laállítani, ha felkelek és ott hagyom elkapja a nadrágomat és húz, vagy rohangál a lábaim között és majd fel borít....ilyen esetben tudna valaki valami tanácsot adni? Egy idő után már teljesen kiborít....

2012. ápr. 4. 12:43
 1/5 anonim ***** válasza:

www.kutyatippek.hu/Puli


www.kutya-tar.hu/fajtak/puli -

2012. ápr. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2012. ápr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, az elsőt elrontottam a második már bizti jó :-)
2012. ápr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem is olvastam végig a kérdést ,......

De a szomszédomnak is pulija van ...

Hát ne az övé legyen az utolsó szó, nyomd le , tartsd úgy amíg megadó állapotot nem tanúsít !

Többen nem tudok :-)

2012. ápr. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A puli elsősorban terelőkutya, tehát ő akarja eldönteni, hova menj, mit csinálj. Nekem is volt, amikor egy vidéki rokonom meglátta, megkérdezte, mit keres ez a kutya egy pesti kertben? Mi nem bírtunk vele, az udvarba senki nem jöhetett be, mindenkinek fogta a bokáját. Ez a rokon néhány szó után "szót értett vele", neki szót fogadott. Próbaképpen elvitte a tanyájára, ott is maradt, a rokonom szerint azért érzi jól magát, mert ott határtalan szabadsága van. Lehet, hogy városi környezetben, netán egy lakásban ezért nehéz vele boldogulni, ezért "kezelhetetlen". Gondolt végig ezeket a szempontokat, s talán kiderül, mi a probléma oka.
2012. ápr. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!