Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 2 hetes kiskutyák anyukáját...

2 hetes kiskutyák anyukáját belehet már oltatni veszettség ellen? Vagy várjam meg a leválasztás időszakát?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenképp várd meg, amig már nem cumiznak a babák.
2012. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rendben én is így gondoltam. Bár az állatorvos erősködik, hogy belehet azt már oltani mert, hogy a vakcina nem veszélyezteti őket. De én is így látom a legjobbnak. Holnap jön oltani de akkor őt nem fogom engedni.
2012. ápr. 4. 21:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Mikor volt oltva az anyakutya?
2012. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan.nagyobb lesz a kicsik immunitása.Én vemhesség alatt is oltattam már szukát.
2012. ápr. 4. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
A tavalyi veszettség elleni oltáskor.
2012. ápr. 4. 22:02
 6/7 anonim ***** válasza:
Minek kéne most oltani? Ráér. Ha ennyire sürgös az orvosnak a vemhességre való felkészítésnél olthatta volna.
2012. ápr. 4. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
vemhes szukát max. félidősen oltunk, és akkor sem veszettség ellenivel. csak kap egy kombináltat, vagy egy parvot.
2012. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!