Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyámnak a pofazacskojan...

Bettuta kérdése:

A kutyámnak a pofazacskojan kör formájában hiányzik a szőr kb egy egyforintos nagyságú. A közepén pedig csípes nyoma látható. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Megszúrta valami. Kullancs volt benne és kiesett
2012. ápr. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az en kutyamat is ma megcsipte valami bogar vagy darazs,bedagadt az egesz pofaja 5 percen belul,egesz a szemeig.nem nyomott orru hanem amstaff,nagyon megijedtem.azonnal vittem a dokihoz.allergias sok volt azt mondta,kapott 2 injekciot,az egyik B12 vitamin volt.

ha nem dagadt be akkor gondolom nincs semmi gond.

2012. ápr. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha kullancs volt benne, miért hullott ki a szőre?
2012. ápr. 5. 07:16
 4/7 anonim ***** válasza:

Mert néha csinál ilyet a kullancscsípés. Figyeld nagyon a kutyát, ha levert, irány a doki, legközelebb meg védekezzetek jobban a kullancsok ellen, és simogasd meg néha szegényt, hátha akkor feltűnik, ha kullancsos.

Egyébként pofazacskója a hörcsögnek van, kutyánál nem ismerünk ilyen szervet.

2012. ápr. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó valaszkuldo! Ez egy tipikus magyar reakció! Okosabbnak akarunk látszani mint a többiek, annak ellenére hogy semmit nem tudsz arról hogy hogy tartom a kutyamat, és hogy milyen sokat foglalkozom vele. Ha nem tudsz normálisan válaszolni,akkor ne válaszolj, nem kötelező!
2012. ápr. 5. 10:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha növekedik a folt, ajánlatos az orvos. Akkor lehet, nem kullancs.

Betadinnal lekezelheted.

2012. ápr. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaza van 09:27-nek!
2012. ápr. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!