Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Meg fogja ismerni? Ez okozhat...

Meg fogja ismerni? Ez okozhat lelki traumát?

Figyelt kérdés
Anyukám kiment 10 hétre német országba és félek hogy nem fogja megismerni a kutya mert lehet hogy kicsit megváltozik, lefogy egy keveset. Az első pár napban minden kis zajra azt hitte anya az ez természetes?
2012. ápr. 4. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:
24%
nem.
2012. ápr. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudni, hogy mennyi idős kutyáról van szó, de ha nem egy nagyon kölyökről akkor meg fogja ismerni. Nem arról ismeri fel a kutya, hogy hány kiló a gazdija, neki tök mindegy, hogy lefogysz vagy felszedsz pár kilót. :)
2012. ápr. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
1,5 éves
2012. ápr. 4. 22:16
 4/8 anonim ***** válasza:
pont h ha idősebb a kutyus,akkor fogja fleismerni. Kölyökkutyáknak még nem alakult ki a ragaszkodása ilyen szinten. A falkavezér szerepmár igen de ez nemannyira még.Mennyi idős a kutyus? Biztos nemlesz baj,mi félévre mentünk ki külföldre dolgozni gond nélküól megimsert a kutya és jobban örült nekem mint bárki más.
2012. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy természetes... anyukád a falkája része, és aggasztja, hogy eltűnt. nyugodj meg, egészen biztosan nem fogja elfelejteni őt, pláne nem néhány hét alatt.
2012. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Évek múltán is felismeri a kutya azt, akihez ragaszkodott, akit szeretett.
2012. ápr. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az en apukamnak van egy pit es roti keverek kutyaja.engem 3 evig nem latott amikor kulfoldre koltoztem.(a szuleim jartak hozzam latogatoba).amikor ujra talakoztam cezarral kicsit feltem,azt hittem nem fog megismerni.nagyon sokat valtoztam.mindenkit akit meghall az utcan megugat.amikor mentem haza meg nem lattam ot,de o mar ugy csovalta a farkat.:)))
2012. ápr. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A szaga nem változik, a hangja sem, meg egyáltalán ő maga sem, nyilván felismeri a kutya. Egy kis távollét meg fogyás nem zavarhatja meg.
2012. ápr. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!