Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Pitbulltenyésztő?

Pitbulltenyésztő?

Figyelt kérdés

Valaki tudna adni linket magyar Amerikai pitbull terrier tenyésztőt?Aki hosszabb, magasabb, vékonyabbakat tenyészt és nem bully-t.

Én nem találtam :/

Köszi :)


2012. ápr. 4. 22:53
 1/8 tetro ***** válasza:
0%
Tudtommal pitbullt nem lehet Magyarországon tenyészteni
2012. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Régen bizony nem lehetett!De már lehet :)
2012. ápr. 4. 23:20
 3/8 tetro ***** válasza:
100%
Áhh, ma is bővült a tudásom :D
2012. ápr. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__2576442-ameri..


Remélem segít egy kicsit..ha nem bocs :/

2012. ápr. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

[link]

[link]

hirtelen ennyit találtam, akiknek honlapjuk is van, általában - a régi tilalom miatt - nem hirdetik magukat, belső körökben adják el a kutyákat (ami olyan szempontból jó, hogy tőlük nem kerül ki kutya hozzá nem értő kezekbe). viszont a fórumokon ha kicsit olvasgatsz, és felveszed a kapcsolatot néhány szimpatikusnak tűnő emberrel, akkor ők segíthetnek.

pitesek: [link]

súlyhúzósok: [link]

2012. ápr. 5. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyik kennelben sincs minőségi kutya. HA mindenképp akarsz ilyen pitet ne sajnáld a km-t és menj ukrajnába vagy szerbiába érte. A magyar piteket keresztezték már mindennel,és mivel csak nemrég "legális " a pit tenyésztés még nem forrottak ki olyan komoly tenyésztők akiktől kutyust vennék.
2012. ápr. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszi!Nem szeretnék pitbullt venni :) Már van 1:)

Csak kíváncsi vagyok a magyar pittek hogy néznek ki :D

2012. ápr. 5. 12:23
 8/8 anonim válasza:
[link] ;)) innen van az én Pitem is itt a pedje.: [link] [link] a világ legjobb A.P.B.T kennelje ;) én csak innen vennék kutyát a te helyedbe ;)
2012. júl. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!