Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még hazatérhet a kutyám? Kb...

Még hazatérhet a kutyám? Kb most lesz 3. hete, hogy eltűnt, ugyanis kan és rengeteget csavarog. Mindig hazajött eddig.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 09:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
61%

A te hibád, ha hagyod csavarogni.És az a te hibád, ha megsérült vagy a sintér összeszedte.

A sinérnél,menhelyen kerested? plakátoltál? megnézted az interneten?

Tudod az ilvenek miatt félnek egyesek a kutyáktól akik az ivaros kant engedik szabadon garázdálkodni...

2012. ápr. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:

3 hét már hosszú idő! Ha tudna, már hazament volna!

Ha van róla képed, azt jó lenne sokszorosítani és különböző helyekre (üzletek kirakata stb.) kirakni, hogy aki tud róla valamit, hova szóljon (telefonszám).

Jó esetben valaki jószándékból tartja, eteti, gondozza és ez esetben még előkerülhet.

Ha azért fogták be, mert megtetszett nekik, akkor nem biztos, hogy jelentkezik az illető.

2012. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:
sintér nem szedhette be,senki se tudja befogni rajtam kívül,mellesleg nem tudok a csavargás ellen mit tenni,simán kiássa magát a kerítés alatt
2012. ápr. 5. 09:48
 4/48 A kérdező kommentje:
ha szabadon van,én se tudom megfogni,csak ritkán,kajával se tudja idegen oda csábítani,és a városba szinte mindenki tudja,hogy hozzám tartozik
2012. ápr. 5. 09:49
 5/48 anonim ***** válasza:
62%

A kerítés a te feladatod, érdekes másutt nem ássák ki magukat,mert vab beton alap.

A sintér simán befogja, ez a dolga, hurokkal elkapja. És ha mindenki tudja, hogy a tied,biztos vannak jópáran akiknek elegük van abból, hogy szabadon rohangál.

2012. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
51%

Remélem, soha nem kerül vissza hozzád, és más kutyád/állatod sem lesz.


Borzalmasan felelőtlen vagy, szégyen!


Éljen a magyar állattartás...

2012. ápr. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
49%
Én pont az ilyen csavargó, esetleg támadó kutyák miatt hordok magammal mindig állatriasztó spray-t. Pedig amúgy imádom a kutyákat.
2012. ápr. 5. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 A kérdező kommentje:
mellesleg ismétlem,hogy KAN, ha nem volt kiengedve,akkor a nap 24 órájába ugatott és a szomszédoknak elege lett belőle,így maradt az,hogy ki lett engedve egy kicsit,mellesleg rohadtul okos kutya,és ismétlem ahol én lakom,ott nincs sintér
2012. ápr. 5. 09:57
 9/48 anonim ***** válasza:

Akinek nincskeret, az ne tartson kutyát. Vagy ne olyat ami ás.

oltásai egyébként megvannak? A kötelező féreghajtás?

Chippelve van?

2012. ápr. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
mivel teljesen keverék,az apja nem ismert,az anyja egy fajtatiszta beagle,ezért csak oltattuk,mellesleg a lebetonozás nálunk megoldhatatlan
2012. ápr. 5. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!