Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kiállításon, felvezetéshez...

Kiállításon, felvezetéshez milyen pórázt szokás használni?

Figyelt kérdés
Nekünk-egyelőre-csak láncpóráz van itthon,mert a régebbiek hamar elszakadtak,kikezdte őket a használat,így ez vált be.Videókat,képeket elnézegetve viszont nem látok kutyát,amelyet lánc pórázon vezetnének fel.Nem illik/nem szokás vele?Másfajtát(textil,bőr)kell vennem?
2012. ápr. 5. 14:07
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
milyen fajta a kutyus?
2012. ápr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
55%

www.zanni.hu

Őket keresd fel, mindenük van, amire a kiállítási kutyának szüksége van, és biztos tudnak is segíteni:)

2012. ápr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm,szétnézek:)

Kuvasz keverék,hobbi kategóriában neveztünk.Első kiállításunk:)

2012. ápr. 5. 14:12
 4/31 anonim ***** válasza:
Ha keverék akkor lényegtelen ne ess nagy túlzásokba.
2012. ápr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem szándékozom túlzásokba esni,csak nem tudom,nem,,bunkóság",illetlenség-e lánc pórázzal felvezetni.Azért kérdem,mert nem láttam még olyat.(Bár kiállítást eddig még csak videón,képen láttam)
2012. ápr. 5. 14:17
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Komondoron láttam már nemzeti színű kötél pórázt is. Nomád pásztorkutyán vontatókötél jellegű pórázt... Persze mondjuk egy spánielnek már kijár a szép, vékony bőr felvezető póráz. Amúgy meg a kutyádtól is függ, olyan legyen, amivel még biztonságosan tudod kontrollálni. Főleg hobbi kategóriában nem a póráz alapján ítélnek.
2012. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
A nemzetiszín póráz nagyon szép,én kuvaszon láttam már.Lehet,annak utánanézek,köszi:)Egyébként annyira nem neveletlen,hogy nagyon kontrollálni kelljen,egy vékony pórázzal is bőven kordában tartható.Sejtem,hogy-főleg hobbi kategóriában-nem a póráz a fontos,de az is hozzátartozik,kíváncsi vagyok,nem ront-e a képen egy láncos póráz.Az olyan nehéz,szinte ráesik a kutyára.
2012. ápr. 5. 14:24
 8/31 anonim ***** válasza:
A nemzeti színű póráz nagyon jó ötlet! :)
2012. ápr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Köszi,szerintem is,most az után kutatok:)
2012. ápr. 5. 14:34
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Én szoktam láncos felvezetőt is használni. (csak hogy a kérdésedre válaszoljak:))

Nézd ilyen vékony láncot: [link]


Amúgy a nemzeti színű felvezető tényleg jó ötlet, nekem is tetszik a magyar fajtákon! :) De azt tudd hogy nemzeti színűt inkább csak kézműveseknél kapsz boltba valószínűleg nem!


Sok sikert az első kiállításhoz! :))

2012. ápr. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!