Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ez tényleg kínzás neki?

Ez tényleg kínzás neki?

Figyelt kérdés
Kint az udvaron tartjuk a kutyánkat és minden nap viszem sétálni 2-3-szor attól függ mennyi időm van.Minden séta alkalmával megállítanak 5-6-szor hogy minek viszem a kutyát sétálni meg,hogy ez kínzás neki.Ez tényleg kínzás neki?Csak én sétáltatom ennyit a kutyámat?
2012. ápr. 5. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Miért lenne kínzás? És ki a tök állít meg?
2012. ápr. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
66%
Te hol laksz a Marson???
2012. ápr. 5. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kínzás neki, ha azt látod, hogy kutyád jókedvűen szimatol és szívesen indul sétára, akkor nyugodtan vidd csak, ne foglalkozz másokkal.
2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A kutyának kellenek a házon kívüli ingerek, mert így teljes az élete. Sétával. Aki azt mondta, hogy ez kínzás, az vagy nagyon nem ért a kutyákhoz, vagy teljesen hülye. Ez baromság. Nagyon jól teszed hogy viszed sétálni. Sok kinti kutyát sose visznek sétálni, merthogy ott a kert, szaladgáljon ott. Csak jót teszel a kutyának a sétával, így tovább :)
2012. ápr. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Kb. 5 méterenként megállítanak hogy kínzom a kutyámat.Mondjuk nem sokan sétáltatnak rajtam kívül kutyát.
2012. ápr. 5. 16:20
 6/15 anonim ***** válasza:
Valami faluban laksz a cigány soron?
2012. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Városban lakok csak itt az a divat,hogy a kutyát kilökik a kertbe és egy nap egyszer löknek neki enni és ennyi
2012. ápr. 5. 16:23
 8/15 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, normálisan laza pórázon tudod sétáltani, vagy végig hisztizi a sétát és húz meg fullad?

Sehogy sem kínzás a séta persze, ez csak valami ostoba falusi berögződés, de ha amúgy nem tudtok sétálni, csak csináljátok, akkor oldd meg.

Azt meg kérdezd már meg tőlük, hogy miért lenne kínzás a séta, mi baja lesz tőle a kutyának... :D

2012. ápr. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is a kerti kutya a divat, sajnos mint sokfelé. Az a kínzás. Gondolj bele, neked mi lenne a rosszabb, ha ugyanúgy eljárhatsz otthonról, mint most, vagy egész életedet otthon kéne leélned anélkül, hogy kitennéd a lábad a kapun? A kutyáknak is kellenek az ingerek, különböző szagok, tárgyak, élőlények és legfőképp a mozgás és a fajtársakkal való érintkezés, játék.

Időtől és az én időmtől függően mi napi 2-4órát sétálunk átlagban, panaszkodni még nem hallottam/láttam azért mert elmegyünk valahova. Csak azt láttam rajta, hogy örül, ha mehet.

2012. ápr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen sétál laza pórázon és minden séta alkalmával jókedvűen jön szóval nem teher neki a séta
2012. ápr. 5. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!