Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi idős korig lehet...

Mennyi idős korig lehet elkezdeni tanítani a kutyákat?

Figyelt kérdés
Egy 5 éves, szuka német juhászról lenne szó, aki egyébként már ellet és megműtöttük. 8 éves koromban kaptam őt, de akkor még nem voltam hozzá annyira "felnőtt", hogy neveljem és tanítsam. Az lenne a kérdés , hogy érdemes-e elkezdeni tanítani ennyi idős korban őt (am én 13 vok)? És hogyan?

2012. ápr. 5. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bármikor el lehet kezdeni. A legideálisabb még egész kicsi korban, de sose késő elkezdeni. Mennyire hallgat rád? Behívás megy? Te vagy a falkavezér?

Látogassatok meg egy kutyasulit, ott segítenek. Te és a kutya is nagyon fogjátok élvezni :)

2012. ápr. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nincs ám, hogy egy kutya egyszer csak bezárja az agyát, és semmi többet nem fogad be, élete végéig tanítható minden kutya, ahogy mi emberek is tanulhatunk öregkorunkr is új dolgokat (lást a netező 60-70-éveseket). Nyugodtan kezdd el tanítani.

A hogyan meg elég összetett kérdés, vegyél egy-két könyvet és/vagy vidd el kutyasuliba, nem nagyon lehet két mondatban összefoglalni. Ileltve de: érd el, hogy megcsinálja, amit akarsz, és jutalmazd meg érte :D De ez a legtöbb embernek kevés, szóval nézz utána.

2012. ápr. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bármikor!!!


Én egy 12 éves keverék kutyával jártam ki nemrégiben egy tüköriskola alap és középfokú tanfolyamát, mindkettőt kimagasló eredményekkel zártuk. Alapfok: 100/97 pont, középfok: 100/95 pont.


Az 5 éves kutya ehhez még egyáltalán nem öreg, hogy elkezd tanítani, főleg ha szakember is segítséget nyújt nektek (kutyasuli)!


Sok sikert, jó tanulást! :)

2012. ápr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
31%
A francért nem tudják a tükörsulisok kihagyni a tükör kifejezést egyetlen hozzászólásukból sem...
2012. ápr. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Olvass sok kutyás könyvet, oldalt. Itt van két könyv:

*****

*****



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. ápr. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszön szèpen:D még kiskorában volt 4szer kutyasuliban;)ülni tud és hallgat a nevére de idegen macskáktól megbolindul...remélem mi is ilyen sikereket fogunk elérni:))
2012. ápr. 6. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!