Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » C-s típusú dysplazia mennyire...

C-s típusú dysplazia mennyire komoly?

Figyelt kérdés
Esetleg akinek ilyen lett a kutyájának szűrése, írna róla hogy mit tapasztalt ?

2012. ápr. 5. 17:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Tünetmentes, enyhe. Általában még tenyészthető is.
2012. ápr. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
10%
Nem enyhe!!!!!!A a mentes,B az enyhe a C már elég gáz,főleg idősebb korban.
2012. ápr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
73%

Fajtától is függ mit tekintenek enyhének. Nálunk csak A tenyészthető, tehátz a C feleljtős.

Hallom, hogy vannak fajták ahol még tenyészteni is engednek vele...hát nem tudom.én nem tenném.

Láttam már jónéhány C-s kutyát aki műtéten végezte

2012. ápr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A mentes, B majdnem mentes, C enyhe, D közepes, E súlyos.Ezek a fokozatok vannak.
2012. ápr. 5. 18:21
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Fajtafüggő, van olyan aminél már nagyon gáz, de hallottam olyat is, aminél a C-s csípő még simán tenyészthető, mert nem okoz gondot a kutyának. Én mondjuk nem tenyészteném.
2012. ápr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni hogy nem tenyészetre van a kutya, hanem munkára.
2012. ápr. 5. 18:28
 7/17 anonim ***** válasza:

Remélem nem tenyészteni akarsz! Az hogy mit enged a szabályzat és mit diktál a lelkiismeret, az két különböző dolog.

5-ös skálán közepes. Szerinted?

2012. ápr. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Milyen fajta? Minél kisebb a kutya annál kevésbé problémás a terhelés miatt. Én nagytestűvel foglalkozom, az enyém A-s de B-vel nálunk még lehet tenyészteni. Pumisoknál asszem c-vel is.
2012. ápr. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Németjhász
2012. ápr. 5. 19:06
 10/17 anonim ***** válasza:
Nálunk is lehet tenyészteni simán a C-vel, gyakorlatilag a világon mindenhol, mert ez az a fokozat, ami még idős korban sem okoz gondot. Arra persze oda szoktak figyelni, hogy max. B-sel tegyék össze.
2012. ápr. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!