Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Minden hónapban féreghajtózom...

Minden hónapban féreghajtózom a kutyám. Most hányt, és hosszú, vékony, barna vmi volt benne. Akkor most férges lehet?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Mit használsz?

Nem havonta kell hajtani, az felesleges és káros is. 3 havonta elég.

2012. ápr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az a hosszú vékony barna valami féreg volt, akkor igen. De havi rendszerességű féreghajtás mellett kizárt, hogy annyira fertőzött legyen, hogy férget hány, vagy ha mégis, annak egyéb jelei is lennének. Tudom, gusztustalan, de ilyenkor kell belepiszkálni a hányásba és beazonosítani azt a valamit. Lehet, hogy csak lenyelt egy nagyobb fűszálat, vagy bármi mást.
2012. ápr. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom a gyógyszer nevét,az állatpatikában veszem.Sajnos ez az én hülyeségem,havonta adom neki a megfelelő adagot,azt mondta az állatorvos nem árt neki,de felesleges.Soha semmi jele nem volt a kutyusnál,h. férges lenne.3 éves lesz a nyáron de még soha nem volt az.Sajna én képtelen vok szemügyrevételezni,mert ez az egyetlen élőlény amitől sokkot kapok,írtózom,ezért a gyakori gyógyszerezés.
2012. ápr. 6. 23:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem az volt :) Lehet hogy hajszálak. Volt már sajnos férges kölyökkutya nálunk, és a féreghajtó után egy héttel kikakilta és hófehér volt. Ha ennyire undorodsz akkor nem részletezem...
2012. ápr. 7. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Minden hónapban féreghajtózni? Ez állatkínzás! Féreg szájból nem nagyon jön ki, az nemigen megy felfelé, az inkább az ürülékkel távozik. Meg fogod ölni a kutyád ezzel a sok féreghajtással.
2012. máj. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!