Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kibirna a spaniel kutyudom...

Kibirna a spaniel kutyudom ezt az utat?

Figyelt kérdés
arrol lenne szo hogy reggel elindulnek biciglivel es legalab 3-4km aszfalton futna mire kiernenk a fold utra majd vissza is ugyan ez. Ez nem terhelne meg az izuleteit?
2012. ápr. 5. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezt leginkább Neked kéne tudnod, hiszen Te tudod, hogy milyen kondiban van a blökid, szokott e ekkora túrákhoz, pláne bicikli melletti futáshoz, meg hogy úgy általában mekkora a terhelhetősége. Mennyi idős ez a spani?

Ha nekivágtok akkor jó lenne, ha nem a legnagyobb melegben kéne futnia, az aszfalt elég forró tud lenni, nem esik jól a tappancsainak, és álljatok meg többször, hogy szusszanjon, igyon, pihenjen.

2012. ápr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ amúgy meg volt a futtatás nagyon jól bírta még húzott is egy picit de rászóltam. Hajnali 5 kor indultam még igen csak hűvös volt többször is megálltam pihentetni de nem volt rá nagy szükség. amúgy 3 éves.

De szerintem nem fogok olyan sokat járni vele mert nagy részt aszalton megyünk és félek hogy az ízületei tönkre mennek.

2012. ápr. 6. 09:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem egy 7éves angol cockerem van.Nem fiatal de még mindig nagyon jól bírja a futást kitartó egy kutya.Én kb. 2 km-re lakom egy tótól oda szoktunk kimenni hetente 3-4x és ő is fut a bicikli mellett de meg se kottyan neki ahogy oda értünk elengedem és az az első hogy megy a tóba és beúszik a közepére meg vissza.:) Szóval sztm a te kutyusodnak sem lesz semmi baja.Vidd el nyugodtan.
2012. ápr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!