Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti mit tennétek, ha egy...

Ti mit tennétek, ha egy budapesti lakóházban valaki odaszaratná a kutyáját az ajtótótok elé?

Figyelt kérdés

Ráadásul nem kis adagról van szó, bűzlik tőle a lépcsőház.

Az a baj, hogy nem tudom, ki volt az, különben jelenteném.


Ragasztottunk ki papírokat, hogy takarítsa el,de úgyse fogja megtenni. Gondolom idővel majd jön a takarító, és eltakarítja. Mindenesetre én biztos, hogy nem nyúlok hozzá.


Nem látok más megoldást, be fogok csöngetni mindenhova, és kideríteni, ki volt az.


Azért szerintem ez durva. Ennyire leszarni mindent, nem is értem, hogy lehetnek ilyen emberek.



2012. ápr. 5. 23:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nem ismered a házatok kutyáit?

Szabad járása van az ajtótok előtt bárkinek, vagy csak bizonyos emberek járhatnak arra?

h

Ha nem találod meg, vegyél potom pénzért kamu kamerát. Tedd látható helyre és írd ki, hogy kamerával fogod lebuktatni, aki erre képes.

2012. ápr. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát minden esetre jó nagy nagy tahó gyökerek tartanak Tifelétek is kutyát. Nekem a pofámról lesülne a bőr ha otthagynám az utcán, réten, tóparton vagy bárhol amerre járunk a kutyummal a szarát, nemhogy a szomszéd lábtörlőjén.

(Nem fényezni akarom magam, csak beugrott, hogy a múltkor már ezen röhögtünk, hogy minden zsebemben ürülék szedő zacsi van, a farmer zsebében, a kardigán zsebében, a hátizsákom zsebében, de egy árva papírzsepit nem tudtam adni. :D)

2012. ápr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb ragasztasz ki ilyen papírt akkor ne fogalmazz túl indulatosan, bár tudom nehéz. Valami olyasmit írjál inkább, hogy elszégyelje magát a kutya gazdája, és ne azt gondolja, hogy ha a papír írója bunkó akkor én is lehetek az.
2012. ápr. 6. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak pár embert ismerek a házban, mert olyan hülye kialakítása van, hogy el vagyunk választva a legtöbb lakótól. Minden emeleten van egy zárható ajtó az erkélyes részhez, na azon a részen is van még sok lakás, akik ott laknak, szinte egyáltalán nem ismerem.


Ne egy új, kulturált házra gondolj, egy régi lelakott házról van szó, ahol jó pesti módra senki nem ismer senkit.


Lehet, hogy ez lenne a megoldás, nem tudom.

Hétvégére hazamegyünk tesómmal (nem vagyunk idevalósiak, de 5 éve itt tanulunk saját lakásban), ha hétfőn még itt lesz a kupac, nagyon mérges leszek.

2012. ápr. 6. 00:01
 5/14 anonim ***** válasza:

A gondnoknak dobjál be egy papírt, hogy kéred eltakarítani a T. lakó által otthagyott szemetet.

Sajnálom, hogy ilyen kutyások is vannak.

2012. ápr. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem volt indulatos/bunkó a szöveg egyáltalán, csak határozott.


Én is úgy gondolom, hogy aki kutyát tart, gondoskodjon erről is. Az ő felelőssége.

2012. ápr. 6. 00:04
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Most csak az én értékrendembe nem fér bele, hogy valaki egy szarkupac felett háborog, és arról beszél, hogy MÉG HÉTFŐN is lehet ott lesz, mikor eltakarítani kb. fél perces manőver?

Szerinted ha valaki önként nem takarította el, a "lebukás veszélye nélkül", akkor majd fogja, és "felvállalva tettét" közre fog működni az eltakarításában?

Így is elég szemétdombban élünk, ha mindenki ilyen mentalitással lenne, hogy "én csak a saját szemetem pucolom el", már kb. térdig járnánk a szemétben.

Mindezt úgy mondom, hogy rohadt tapló dolog odaszaratni a kutyát más portájára, és otthagyni a végtermékét. Ez minősíti azt aki ezt elkövette. De az én értékrendembe az sem túl előkelő helyre kerül, ha ezt valaki "tűri és háborog".

2012. ápr. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Érdekes felfogás.

Azért nem vagyok hajlandó eltakarítani, mert ha ezt tenném, azt hinné az a valaki, hogy gond nélkül megteheti máskor is, más majd úgyis eltakarítja. Másrészt ha csak ránézek, majd elhányom magam, nem bírja a gyomrom az ilyeneket.

2012. ápr. 6. 07:54
 9/14 A kérdező kommentje:

Pont, hogy nem tűröm, hanem próbálom kideríteni, ki volt az.

Az lenne a tűrés, ha szó nélkül eltakarítanám, mint ahogy az szerinted helyes lenne.

2012. ápr. 6. 07:55
 10/14 anonim ***** válasza:
Ezzel nem hinném, hogy neki ártasz hanem magadnak! Hisz neked kell az elviselhetetlen bűzt elviselni.Hidd el pár napos kutyaszarnak olyan bukéja van hogy a lakásban nem fogsz tudni megmaradni. Szólj a gondnoknak ha kell fényképezd le h legyen bizonyíték és utána takarítsd el! A saját érdekedben. Persze igazad van mert egy tahó aki ezt csinálja de ezzel mint mondtam nem neki ártasz
2012. ápr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!