Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Van egy kölyök kan rotim,...

Van egy kölyök kan rotim, hamarosan el is hozhatom. Szerintetek mi legyen a neve, az alábbiak közül? Diesel vagy Rocco?

Figyelt kérdés
Természetesen az Én döntésem, ez világos, csak kíváncsi vagyok, hogy másnak mi a véleménye. Engem konkrétan csak ez a két név érdekel, illetve pontosan a kettő közül az egyik.

2012. ápr. 6. 05:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
szerintem dobj fel egy pénzt, nekem mindkét név nagyon bejön:))) talán a Rocco kicsit jobban:)
2012. ápr. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Rocco
2012. ápr. 6. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Rocco !
2012. ápr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem egyik sem tetszik a kettő közül, valahogy egyik névvel sem tudok elképzelni egy Rottweilert. (Ez azért van mert mifelénk főként szuka rotik vannak a következő "rotis" nevekkel: Luna, Boglárka, Nina... :D )


Majd szólj, melyiket választottad, kíváncsi vagyok! :)

2012. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
hát sztm a Boglárka se egy rotis név:D
2012. ápr. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem a Diesel tetszik! a Rocco az nem tetszik.
2012. ápr. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyetértek, én is inkább a Diesel-re szavazok..talán Vin Diesel miatt...de nekem ha Rotim lesz biztos hogy Enzo-nak fogják hívni.
2012. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Kössz szépen mindenkinek! Közben még felmerült pár név, de ez a kettő a legkedveltebb a számomra. Az a lényeg, hogy rövid név legyen, gyorsan kimondható, jól kiejthető, mivel szeretném képezni, hogy legyen BH vizsgája, és hát nyilván valóan azért méltó legyen a fajtához is.
2012. ápr. 9. 19:55
 9/12 A kérdező kommentje:
Természetesen megírom, hogy hogy döntöttem :)
2012. ápr. 9. 19:56
 10/12 anonim ***** válasza:
Mint Vin Diesel? XD
2012. ápr. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!