Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kutyafuttatóba vannak...

Ha egy kutyafuttatóba vannak amikor én is bemennék meg kell kérdezni, hogy barátságosak e az ő kutyái, vagy csak simán menjek be?

Figyelt kérdés

lett itt egy kutyafuttató a környéken ,eddig a parkokba jártunk és ott ritkán találkoztunk kutyával,de most kitiltották az ebeket a parkokból és marad a kutyafuttató, mivel még nem voltam úgy futtatóba,hogy más emberek és kutyáik voltak ott nem tudom hogy mit illik csinálni és mit nem..

vki elmondja ,hogy működik ez??


válaszokat előre is köszönöm!!


2012. ápr. 6. 11:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én megkérdezné, mielőtt a kis kedvencemet közéjük vinném.
2012. ápr. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szia!


Odamész és szépen végigsétálsz a kutyáddal a kerítés mellett, ők szaglásszák egymást és közben meg is tudod kérdezni a gazdikat, hogy mehetsz e.

2012. ápr. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

akkor mindenféleképpen majd megkérdezem a gazdikat

2012. ápr. 6. 12:19
 4/12 anonim ***** válasza:
26%

Illik megkérdezni.


Ez csak egy kérdés, de eddig ha nem voltál úgy, hogy voltak ott kutyák, úgy hogy sikerült szocializálni a te kutyádat?

2012. ápr. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!:)


Igen, mi futtatóba járunk, és MEG kell kérdezni!!! Előtte mindenképpen vidd körbe a kutyust a kerítésnél, akkor is, ha azt mondják a gazdik barátságos a kutyus!

Saját tapasztalatok!

2012. ápr. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megszagoltatnám őket kerítésen keresztül és bevinném. Ilyenkor azért megleht, hogy vannak olyan bunkó kutyások, akik bebetonozzák magukat oda és kisajátítják a futtatót.


Meg azt sem értem, ha nem ok, a dolog akkor te nem viheted oda a kutyádat? Nem futtathatod, mikor te ráérsz?

2012. ápr. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
0%
Nem kutyafuttatóba, hanem kutyafuttatóban ! Tanulj meg helyesen írni !
2012. ápr. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Íratlan szabály, ha ismeretlen kutya van bent, rá kell kérdezni, milyen a kutya természete. Ha éppen olyan tartózkodik bent, amelyik csak bizonyos kutyákkal van jól el, akkor a bent lévőnek is illik időben elmenni, a kint lévőnek pedig ezt kivárni.
2012. ápr. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

itt a környéken találkozunk kutyákkal minden nap , a parkba nem szoktunk csak ritkán, az egyik kutyánk, kölyök , nagyon barátságos, minden kutyával játszana, a másik idős ,ő egy kicsit fél a többi kutyától (egy régi támadás miatt)


az idősebbet nem merném bevinni csak ha ugyan úgy kistestű kutyák lenének ott,de a kölyköt gond nélkül bevinném :)


nem a helyesírás a lényeg, tudom , hogy nem írok helyesen ez van, ez legyen a legnagyobb gond az életemben istenem..

2012. ápr. 6. 12:36
 10/12 A kérdező kommentje:

ennek azért nem örülök ,hogy a parkokba már nem lehet vinni kutyákat ,sokkal nagyobb hely van ott és akkor mehettünk oda amikor ráértünk a másik hogy közelebb volt a park mint a kutyafuttató 20-25 percet kell sétálni, a park 10 percre van és 1,5 órát szoktunk ott sétálni és mindkét kutya szabadon rohangálhatott amíg körbe sétáltuk a parkot..


hülye törvények,mért kell a kutyásokat kitiltani a parkokból?!!

2012. ápr. 6. 12:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!